| Ingerulintunericului a întrebat:

Ce părere aveți despre relația dintre o romanca(Ambitioasa,cu planuri de viitor,dar comportament de copilul străzii,care cerșește atenție,se simte singura,etc.) si un tigan(genul crescut cu bani,încrezut,cu oarecare probleme in familie,dar sensibil in adâncul sufletului),amândoi având problema stimei de sine cand scăzută, cand prea ridicată?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca ala e alfa tau urmeazal

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca se complteaza si se ajuta unul pe celalalt.

| vocea a răspuns:

Iubire inseamna sa mananci ceapa cu paine dar sa o ai langa tine, decat unul care are 10000 de femei si practic tot singur e

| UnBroken2016 a răspuns:

Nici in basme nu gasesti asa dragoste adevarata, bravo voua.

| Ripley a răspuns:

Lasa-ne cu telenovelele. te-ai uitat prea mult la acasa tv

| deea3507 a răspuns:

Prea ridicata e atunci cand iti ajunge in burta, iar prea scazuta e atunci cand sta paralela cu picioarele.

| NINAAAAAAA a răspuns:

Buna, daca va iubiti cu adevarat, am de spus un singur lucru: jos palaria. Dar sa te gandesti bine la acest aspect, te atrag oare intr-o oarecare masura si bani lui? te respecta mereu? te apreciaza? pentru ca in timp iubirea mai dispare si ramane:respectul, aprecierea. Daca voi doi va potriviti si va intelegeti este perfect si singurul lucru care conteaza.

| Ingerulintunericului explică:

Nu neaparat gandesc ca in telenovele, vb serios. Tipul chiar vrea sa fie cu mine si mai are si impresia ca eu il inteleg, dar nu stiu de ce.

| Ingerulintunericului explică:

Nu neaparat, dar vreau sa inteleg ce anume poate sa ii placa la mine si de ce, ca nu pot pricepe.

| Ingerulintunericului explică:

Pentru mine nu contează banii, pentru mine este important sufletul omului.Dar faza e ca el vrea sa fie cu mine dar nu are încredere ca daca am fii nu l-as vrea pentru bani, ca el a fost cu o colega si fata respectiva nu e altceva decat o fata de produs care a profitat de banii lui si de situația lui, ca gen lui daca i se întâmpla ceva se bagă tot neamul lui si ea de asta stătea cu el ca ai lui(mai ales fratele) sa ii ia apărarea.

| kamyna a răspuns:

Eu zic să ai grijă cu el. intr-adevar poți sa ai o relație frumoasă cu el, pentru că țiganii au felul lor de a fii, și cred că te ar putea face fericită. fii atentă la comportamentul lui și întreabă l ce intenții are cu tine, să nu te ducă Doamne fereste prin Germania. nu l lasă să îți afecteze planurile de viitor și totul va fi bine :*