| TotulPentruUna a întrebat:

Ce parere aveti, credeti ca suicidul este o dovada de dragoste? happy

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prea multe dezamagiri acumulate si frustrare, ceva ce nu trebuie sa fie luat in seama ma refer la sinucidere nu e bine acel fapt e chemarea de catre diavol in infern.

| pink10 a răspuns:

Nuuuu straight face
Cum sa faci asa ceva? Cred ca sunt multe alte placeri ale vietii decat o "dragoste esuata"... Dupa furtuna apare soarele :*

| AndaWest a răspuns:

O dovada de prostie mai bine zis

| NoChanceForUs a răspuns:

Nu,este o doar o dovadă incontestabilă că prostia este infinită...

| lola a răspuns:

Majoritatea care fac asta au probleme la mansarda.Este un act de lasitate si totodata pur egoism.Acele persoane nu se gandesc la ce lasa in urma. Ultimul lucru care ar putea fi ar fi o dovada de dragoste.

| anonimaDeLa3 a răspuns:

Pff.stiu o situatzie.straight face
prietena mea cea mai buna "X" are un prieten "Y".
x i`a zis lui ca nu poate sa mai continuie relatzia ca are probleme cu parintii, la scoala si acesta i`a zis ca nu poate trai fara ea si chestii de genul si ca se omoara!

| Sweet00gum a răspuns:

Zau.si cine crezi ca ar aprecia? Sf Petru? se distrug nenumarate vieti: cel/cea pentru care e sinuciderea, cel/cea care s-a sinucis si familia sinucigasului/sinucigasei.

| zanesiprintese a răspuns:

Suicidul este cea mai mare dovada de lasitate! din punctul meu de vedere. dar iti trebuie si MULT CURAJ ca sa ajungi sa faci asta.

| 4b a răspuns:

Se zice ca atunci cand iubesti faci ORICE pentru pers draga, insa...da-o-n colo, chiar aici sa ajungemsad

| Nookeq a răspuns:

Nu, cel care face acest lucru este un las happy.
Dragostea nu se dovedeste prin suicid!