| DirectDinBerceni92 a întrebat:

Ce parere aveti daca iubita voastra se pupa pe obraz cu alti baieti(amici)? Ati fi gelosi sau il luati drept un pupic inofensiv?
Eu unul nu prea sunt de acord cu asta...Voi?

Răspuns Câştigător
| sonyericson a răspuns:

Vorbeste cu ea su zii ca te deranjeaza faptul acesta happynici eu nu sunt de acord si ma asculta happy

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Atata timp cat ai incredere in ea, nu e nici o problema. daca n-ai incredere in ea, nu merita sa continui relatia.

| relian a răspuns:

Ce te-ai face daca ai locui in Franta? Acolo toata lumea se pupa de cate ori se gasesc.Binweinteles pe obraz.Am fost si a vazut chestia asta la Lion.Se pupau aia frate de ziceai ca nu sau vazut de ani.Cred ca de ai fi acolo erai deja mort. Daca nu prea esti de acord atunci nu vei avea o viata buna.Adica viitoarea ta nevasta nu va avea o viata prea fericita.Laso mai moale ca nu se intimpla nimic. Daca e sa tio faca o fgace fara ca sa stii.Asa ca nu te agita prea mult sa nu obosesti.Si stii cum se spune? De ce tie frica nu scapi.Bafta

| oOoBrBoOo a răspuns:

Este normal dupa parerea mea si prietena mea ii pupa pe alti baieti pe obraz desigur doar pe cei mai apropiati si de fata cu mine si prietenele celorlalti prieteni ai mei ma pupa pe mine defata de prietena mea si cu iubiti lor.Nu trebuie sa fi geloswinking ai incredere in iubita ta ca nu degeaba e iubita ta. FUNDA?smug

| DjDeath a răspuns:

De ce nu? DOAR nu se saruta pe buze sau altceva.
Pro.

| DjDeath a răspuns:

Pro.Doar nu e pe buze sa altceva.

| Originaly a răspuns:

Ma acum sincer, nu stiu ce sa spun nici eu nu prea sunt de acord.Sunt gelos dar in limita bunului simt...dar, fara sa pupe pe obraz amici cred ca nu exagerez! A fost un raspuns SINCER! Bafta!

| Uofficial a răspuns:

Este bine ca nu esti de acord cu astawinking Interzice-i sa nu mai pupe nici un baiat. Daca nu asculta pupa-te si tu cu fete in fata ei. Da pupa-te pe buze, nu pe obraz ca sa vada si ea cum e...winking
Succeswinking

| VictorSmill a răspuns:

Eu am aceeasi problema ca a ta adica iubita mea vrea sa iesim mereu cu prietenii ei si ii pupa de fata cu mine ceea ce ma scoate din sarite.Nu mai suport pur si simplu.I-am zis sa inceteze, i-am spus cu calm, nu ma port urat cu ea ca sa spui ca trebuie mereu niste bodyguarzi langa ea...straight faceNu vrea deloc sa ma ascultesad