| yuly_6695 a întrebat:

Ce parere aveti de aceste versuri?

Unde esti iubito?
De ce nu mai vii?
Sa te strang in brate,
Sa mai fim copii,

Unde esti iubito?
Spune-mi unde esti?
Sa vii langa mine,
Si sa ma iubesti.

Credeti ca, cu versurile, cu cantecele am mai putea sa cucerim suflete, cum cuceream odata in vremuri nu de mult apuse?!

Răspuns Câştigător
| Dl.Inginer a răspuns:

Intotdeauna vor exista fete cu aceasta latura mai dezvoltata(a romantismului), si care vor aprecia aceste versuri sincere, dintr-o inima pura.Continua sa scrii, sunt foarte frumoase versurile tale!

17 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Aurel Tamas albumul Trup de vant.
Daaaaaaaaaaaaaaaaa!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mie imi plac.

cami
| cami a răspuns:

M-au emotinat.happy
Da, sincer daca mie un baiat mi-ar recita aceste versuri, m-ar cuceri pe loc love struck

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Asta e manea?

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Vai, ce repede m-ati compostat! Nu-mi plac versurile si cu asta basta! Astea pe langa Eminescu, Shakespeare, Khayyam sunt maculatura!

Daca apreciez, apreciez calitatea!

pupimik
| pupimik a răspuns:

Nici mie nu`mi plac...dar...fiecare cu gusturile lui.
Mi se pare mai degraba penibil decat romantic sa vina un baiat cu versurile astea la mine laughing...prefer un buchet de papadii(ca sa nu cer prea mult)decat versurile astea.

auran
| auran a răspuns:

Merg la cineva care stie cei romantismul

mira
| mira a răspuns:

De ce sunteti nesinceri? Versurile sunt naive, cel mult sunt texte pentru manele sau alt gen facil. Daca Yuly trebuie sa cucereasca o fata inteligenta, culta se face de ras.Trebuie sa citeasca multa poezie ca sufletul lui sa se imbogateasca si abia apoi poate scrie poezie. Mira

| Paula a răspuns:

Penibil! not worthy jur de nu laughing
fiecare cu latura ei. dar pentru mine ii prea simplu, si daca imi spune aceste versuri cineva, nu inseamna ca chiar ma doreste doar ca vrea doar sa ne " iubim "! laughing

| Klara a răspuns:

Tamas straight face :-&
ma abtin.
yuuuuuck :-s

| ingrijitoare a răspuns:

Vai, ce baiat foarte disperat ca i-a disparut prietena. Parca au disparut toate femeile de pe planeta Pamint. In schimb, daca au ramas masculii, cind ii vezi, astia se imbolnavesc de cea mai mare plictiseala, lesinati si blocati definitivi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine m-ai cucerit sigur.Sincer,n-ai vrea sigur sa-mi stii parerea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ai putea, pe una beata probabil, wake up, nu mai esti in era romantismului. a murit.Acum femeile vor multa multa palavreala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt cutremurătoare.
Nu mai sunt bărbații din prezent cu astfel de stiluri, ce păcat.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr Cami; De ce n-ai spus mai inainte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aurel Tamas love strucklove strucklove strucklove struck bestial

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA, dar asta depinde de fata. sunt super versurile