| alesica a întrebat:

Ce parere aveti de sexul oral intr.o casnicie?

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca e intro casnicie sau nu e irelevant. totul tine de relatia pe care o are cuplul respectiv. sexul oral e un subiect tabu doar pentru cei f ingusti la minte

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Fie o casnicie sau nu, daca sexul oral este acceptat de cei doi parteneri si ei au incredere unul in celalalt atunci este perfect.

| mihai69 a răspuns:

Secretul fericirii! tongue

| OnuOnulică a răspuns:

Adica sa stai la masa cu persoana care stii ca ti-a facut sex oral? ...inadmisibil...nu mi se pare normal, nu intr-o casnicie!

Poate o data la 3-4 luni dar nu in fiecare saptamana sau luna.

| grab a răspuns:

Are aceleasi parametri ca si in afara casniciei. daca va place, o faceti, daca nu defrustrati-va altundeva.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

O necesitate, doar cei inchisi la minte cred ca e ceva rusinos sau jignitor

Răspuns utilizator avertizat
| bogdan72 a răspuns:

Intr-o casnicie e permis orice atat timp cat e de comun acord.

| MotanAndrei a răspuns:

E ceva normal! Daca sexul oral e reciproc. happy

| Adelin89 a răspuns:

Daca va satisface pe amandoi de ce nuh?

| SerenaSmiley a răspuns:

Intr-o casnicie mi se pare normal

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Avem o parere foarte proasta despre lipsa lui

| indecis2014 a răspuns:

E ok zic eu! tu ce parere ai?