| Metempsihoza a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care se refugiaza in seriale ca sa uite ceva pentru care sufera de mult timp? Eu as vrea sa ma apuc de anime-uri, la altii am vazut ca merge. Si ar fi super daca mi s-ar putea recomanda unul.

Răspuns Câştigător
| Leptosome a răspuns:

O sa-ti raspund la ambele intrebari.
1. N-am nimic impotriv celor ce se refugiaza in seriale, fiind si eu unul dintre ei. Dar nici sa iti pierzi viata sociala pentru niste fete de pe ecran, care nici macar nu exista.
2. Pai niste anime-uri foarte bune sunt Naruto, Death Note, Soul Eater si Kuroshitsuji

9 răspunsuri:
| adriang95 a răspuns:

Personal sunt indiferent față de seriale. Dar mă regăsesc scriind poezii și ascultând muzică rock.

| Sfatosul2012 a răspuns:

Cei care se uita la anime-uri spun ca Naruto e unul din cele mai bune.winking

| Metempsihoza explică (pentru Sfatosul2012):

Ma uitam cand eram mica si mi se pare exagerat, as vrea ceva realist. Dar mersi foarte mult happy

| Sfatosul2012 a răspuns (pentru Metempsihoza):

Da, pentru noi baietii de obicei cu cat ii mai suprarealist cu atat ii mai bine.winking

| Famtom a răspuns (pentru Sfatosul2012):

Naruto nu e unul din cele mai bine
da el e popular el casta 2sau 3 milioane
da sun si mai interesant cum ar vi
1)Fairy taill
2)sowrt art oline
si etc

| Famtom a răspuns (pentru Sfatosul2012):

1)мастера мича олине
2)хвост феи
3)Убийство в классной комнате
4)иамада и 7 ведми
5)Легенда Араты

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Poi unul super dragut este Vampire Knight si iti mai recomand Lovely Complex. Sper ca o sa le vizionezi!

| Animefan13 a răspuns:

Ceva realist spui? laughing Majoritatea animeurilor au un pic de fictiune in ele, cel putin cele la care ma uit eu.Mie imi place foarte mult Hell Girl, are un pic de...fictiune sa zicem, dar povestea e foarte trista si intersanta, sa te uiti daca vrei, merita! Asa, deci:Kaichou wa maid-sama
-Bokura ga ita
-Kilari
...sunt prea multe de scris,k imi vine pensia pan' sa termin.Mie imi place naruto konoha high school,deci sunt fix aceleasi pers din naruto,numai ca fara chakra,fara jutsu, fara kunaiuri si toate alea.O viata obisnuita, sa te uiti e fain, dar vezi ca e manga, si trebuie sa mai apara. Enjoywinking