| addasweet a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care fumeaza?

Răspuns Câştigător
| djalexandra a răspuns:

Ce imi place mie cand un barbat care fumeaza spune ca nu e de acord cu femeile care fumeaza. unii barbati cred:
-barbatul poate sa fumeze dar daca femeia fumeaza e scarbos
-barbatul poate sa insele dar daca femeia inseala inseamna ca e curva
-barbatul poate sa tipe dar daca femeia tipa inseamna ca e scandalagioaica
acest gen de barbati ma dezgusta.
Eu cred ca o femeie poate sa faca ce vrea, asa cum o femeie nefumatoare poate suporta un barbat fumator asa si un barbat fumator trebuie sa suporte o femeie fumatoare.nu pot sa cred ca lor li se pare dezgustatoare o femeie care fumeaza, dar nu li se pare dezgustator sa doreasca sex oral? sau sa se satisfaca singuri uitandu-se la filme porno?

19 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Am fumat 15 ani si am 11 de cand le-am lasat, asa ca recomand sa le lasati ca asa de usor le apuci si ce greu le mai lasi...si acum daca stau langa un fumator imi face teribil de rau!

| BRG a răspuns:

O părere foarte proastă, ca și despre cele care beau, de fapt fie că esti femeie sau bărbat faptul că fumezi și bei nu estre un lucru de dorit, nu este o calitate, ci un defect mare.

| harciog a răspuns:

Sexi rau, intodeauna le inlocuiesc in imaginatie tigarea cu un trabuc din foi de piele.

| A12NDRA a răspuns:

Pai sigur nu este comportament de fata, decat de o fata de mahala.Si nu cred ca multor baieti le palce sa vada o fata fumand, nu e prea frumos.

| 4l3x a răspuns:

Eu sincer, ca baiat nu'mi plc sa vad o fata fumand happy dar daca asa alege ea sa'si distruga sanatatea e treaba ei happy tongue

| Mann02 a răspuns:

Super, am avut ocazia sa pup in bot pe cineva dupa ce a fumat... eu fiind nefumator, nu cred ca trebuie sa iti spun mai mult

| ralucutza12345 a răspuns:

Ce parere am? ca isi strica sanatatea doar pentru a fi "cool" sau "la moda". Tata dupa 20 de ani de fumat s-a ales cu cancer pulmonarwinking (si crede-ma ca nu e deloc usor). Trage singura concluzii!

| Metempsihoza a răspuns:

Nicio parere... adica nah, unele avem probleme si ne mai refugiem in treburi din astea big grin eu cel putin o fac ocazional, dar am grija sa nu devina un obicei. Nu am nimic cu cele care fumeaza, dar cel mai bine e sa lasi tigara doar pentru distractie la ocazionalul ocazionalului laughing ca nah, e bine sa incerci cate putin din toate happy

| deea237 a răspuns:

Fiecare face ce vrea cu viata lui, dar nu prea e fr sa vezi o fata fumand.

| 4drian a răspuns:

Cat timp nu le miroase parul si hainele a ttigari totul este ok. parerea mea... fumez de 15 ani.partea cu sanatatea este fix problema lor.

| chivu90 a răspuns:

Fumezi aaaa? te prind eu...happy

| Cristina45 a răspuns:

Am o parere f buna...e tare sa fumezi si relaxant uneori

| RăzvannRăzviii a răspuns:

Au tate mici rolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare sa faca ce vrea cu sanatatea si banii ei, dar ca iubita mai bine nu, nici eu nu fumez, isi distruge plamani

| ĐємσиiquєΑиgєl a răspuns:

Ce avetii toti cu fatele care fumeaza?

| AngelforAll a răspuns:

Pai,.nu am o parere foarte buna pentru asta.deoarece iti distrugi viata.in fine.

| pisicutapispis a răspuns:

Treaba lor

| claudya23 a răspuns:

Este problema lor dar eu le sfatui sa nu mai fumeze, asta pentru sanatatea lor daca se gandesc la sanatate.deci nu este bine sa fumeze

| kabaury a răspuns:

O parere destul de proasta happy nimeni nu ar trebui sa fumeze.