| cherrybomb a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care vor sa para cuminti dar ele sunt adevarate zdrente?
fundahappy

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Parerea mea e ca sunt simple notorii care cauta portofel si mult sex. Le ignor simplu mai ales eu aleg varianta amicala. Eu cand dau de persoane false le las deoparte si ma bag pe fir cu alte persoane de incredere, mai ales am deja relatii bune (amicale nu romantice).

6 răspunsuri:
| SEAL a răspuns:

Sunt adevarate zdrente

| Rapture a răspuns:

Heei, ne cunoastem?!

uh...guys...

| drtractor a răspuns:

Mie imi plac. ce e mai frumos decat sa ai o fata cuminte, curva in pat...

| Bless_7175 a răspuns:

Sunt niste distruse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor să își facă o imagine bună. Ahh, și eu sunt dezgustată de ele.
Niște adevărate târfe viclene. Le merge bine, sunt adorate de toată lumea, le merge mintea dar până la un punct. Când lumea va vedea ce fel de zdreanță se ascunde sub cumințenia lor, vor fi părăsite și își vor plânge în pumni. Ulciorul nu merge de multe ori la apă.

| Ciapi a răspuns:

Ar trebui arse de vii Funda?