| nyoentox2002 a întrebat:

"Ce părere aveți despre o femeie care face sex oral pentru că îi place, nu doar să-i facă pe plac partenerului?"

Cum te-ai simți ca barbat sa știi că fostului i-a făcut oral?

45 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

I-a furat intrebarea Rosaliei doar ca sa fii oleaca misogin?

| nyoentox2002 explică (pentru suntserios):

Am pus în ghilimele, am vrut sa spun cineva de pe tk a zis... Dar nu umanlasat TPU sa postez

| dullcat a răspuns:

Ah, vechea problema cu orgoliul masculin.Nu cumva sa fi fost penetrata de altul sau sa-i fi facut oral altuia, ca vei sfarsi cu adevarat distrus, saracul de tine. Dublu standard much?

| nyoentox2002 explică (pentru dullcat):

Sex da dar oral nu, ca băiat îți faci o expresie nasoală, mai pe românește,, când o săruți pupi pl altuia"mi-ar fi scârbă sa pup o fata pe gura când aud chestia asta

| dullcat a răspuns (pentru nyoentox2002):

Si unei fete nu ar trebui sa-i fie scarba cand linge vaginul altei fete? Mai ales ca pe acolo iese lichid menstrual si multe altele scarboase? Ca doar asta se intampla cand iti face oral, nu? Din nou, dublu standard.

Apoi, stai linistit, dupa logica asta atingi zilnic penisul altor baieti.Multi habar n-au ce e aia bunul simt si nu se spala pe maini dupa ce se duc la toaleta.

Daca ai aceasta mentalitate de copil, in locul tau as mai astepta pana ma coc un pic mai mult la minte, abia apoi cauta-ti pe cineva.

| dullcat a răspuns (pentru nyoentox2002):

Poate vrei sa zici impresie, nu expresie.

| dullcat a răspuns (pentru nyoentox2002):

Daca e sa continuam cu firul stupid al logicii, inclusiv cand o penetrezi e ca si cum atingi alte penisuri si esti gay, ca doar au intrat acolo in vagin, nu? Repet, grow up.

| nyoentox2002 explică (pentru dullcat):

E una sa faci sex normal si alta e oral!
Când faci fostul de exemplu face sex normal cu ea apoi sa penetrezi și tu e o chestie dar când ea a supt-o fostului sa o pupi pe gură îți e scarbă, și în primul rând nu am lins niciodată în vagin, am fost doar la prostituate sa mă dezvirginez aducă am făcut sex doar o data in viata

| Eireann a răspuns (pentru nyoentox2002):

Deci clar esti un om cu experienta sexuala bogata si standarde ridicate. Ti-e scarba sa pupi pe buze o fata care a facut sex oral cu un an in urma dar e ok sa faci sex cu o femeie care a avut ultimul partener sexual in urma cu o ora? Dullcat5678 are dreptate, grow up.

| dullcat a răspuns (pentru Eireann):

Chiar asa.De prostituata care face sex oral la cateva zeci sau 100 intr-o luna nu ii este scarba.Dar o fata/femeie normala care a avut vreo 2-5, nu se poate asa ceva, total respingator, bleah.Persoanele astea cel mai probabil vor sa faca sex cat au chef dar cand e timpul sa se aseze la casa lor, vor virgine.Baiatul mai si da semne ca el nu e dispus sa faca oral, insa evident ca vrea sa primeasca, e dreptul lui! NOT.Nu cumva sa puna gura unde a trecut penisul altuia. Jale... Dupa logica lor ar mai trebui sa existe o planeta cu femei, altfel cum sa experimenteze toti si sa gaseasca ulterior si virgine?

| nyoentox2002 explică (pentru dullcat):

Alea sunt curve, îmi permit să fac orice cu ele, dar la o fată serioasa nu as pune-o niciodată să îmi facă oral, nu am zis că am pretenția să fie virgina, doar sa nu fi făcut nimic cu gura

| nyoentox2002 explică (pentru dullcat):

Era un vers de la Albert nbn

Tu te dai la fosta mea
Ce gust are ***

| StoicAnalysis a răspuns:

Cum sa te simti? Nu te gandesti la asta in primul rand laughing. Daca stai sa o iei pe logica asta, nu ar trebui nimeni sa mai caute femei, pentru ca "cine stie daca a mai fost cu un barbat inaintea mea". Gandeste-te ca e o posibilitate ca mama ta sa-i fi facut un oral lui taicatu, si peste cateva ore sau o zi, sa te pupe pe obraz pe tine. La asta nu te-ai gandit nu? laughing

| sammie a răspuns:

1. Păi astea sunt cele mai comune motive.
2. N-aș avea nicio treabă. Atunci erau impreuna.

| nyoentox2002 explică (pentru sammie):

Multi evită sa își pupe fostele pe gură, că zică
Cine știe ce ai făcut tu cu gura aialaughing

| Robert2526 a răspuns:

Haha tu chiar ai o problema frate, esti inchis la mintea aia rau de tot happy O sa ramai singur muult timp, nici o fata normala nu ar vrea sa stea cu cineva ca tine.

| nyoentox2002 explică (pentru Robert2526):

Una e sex și una sex oral, alea care fac sex oraș sunt panarame pentru mine nimic mai mult și tata mi-a zis chestia asta, că normal nu oral! Cu gura e pentru că să vorbești și să mănânci nu pentru supt pl

| nyoentox2002 explică (pentru Robert2526):

Sex normal mi se pare ok dar cu gura nu, gura e făcută că să vorbești nu sa sugi pl, la o curvă dacă mă duc mi se pare ok sa îmi facă sex oral dar dacă vreau o relație serioasă nu vreau sa fac așa ceva, mie mi se pare urat!
Păsărica femeii e făcută pentru sex pentru că să acolo ies copiii!
Mai degrabă singur decat o panarama, și îți mai mănâncă și banii pe deasupra

| Robert2526 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Este foarte simplu. Daca ceva nu iti place, nu faci si aia e. Dar nu trebuie sa jignesti persoanele care o fac pentru ca tu ai niste idei de acum 100 de ani.

Fiecare este liber sa faca ce vrea si cum vrea. Oricum nu inteleg cum faci, cand intri intr-o relatie tu o intrebi daca a facut oral? Ideile tale sunt pur si simplu ciudate.Sexul oral nu mai este de foarte mult timp tabu. Ai probleme de comportament, ti-o spun fara pic de intentie de a te jigni

| nyoentox2002 explică (pentru Robert2526):

Normal că nu o întreb, nu am întrebat niciodată vreo fată până acum dar îți faci o impresie proastă de exemplu
M-am cunoscut o fata ea s-a bagat în seamă cu mine(nu ea de fapt, prietena ei pentru ea in fine)
Am vorbit o zi prin mesaj, apoi a doua zi întâlnire, apoi nu mi-a mai răspuns iar a 3a zi block,și cică la prietena ei,,a zis că ești drăguț dar nu ești genul ei " atunci de ce p.m te mai bagi in seama cu mine,apoi am auzit zvonuri despre ea că a fost dusă acasă și de unul și de la altul că și-a luat mumu,ce impresie pot să îmi fac una bună?
Și am auzit că tacsu o duce la ginecolog in fiecare lună să vadă dacă e virgină!

Și altă chestie care am auzit despre o fostă de a mea,după ce m-am despărțit de ea,un băiat și o fată au făcut mișto de mine și zicea:Ce Boli ai luat? cât de prost ești sa te bagi împreună cu ea, nu știi că i-a supt pl lui fracsu

Zi ce părere să îmi fac, una foarte bună
Și cred că și din cauza asta mi s-a stricat imaginea in oraș, și toți rad de mine că am fost cu ea,
Toți zic, asta și-a luat la mu. și tu o pupi pe gură

| Catlove33 a răspuns (pentru nyoentox2002):

De cate ori ai zis cuvantul asta nebunule... Nu meriti sa fii impreuna cu cine va, Dumnezeu pazeste fetele de tine, de asta nu esti impreuna cu cineva.

| nyoentox2002 explică (pentru Catlove33):

Adică păzește fetele de mine, nu sunt violator, sau pedofil! Pur și simplu vream o iubita!
Acum nu mai am nevoie
Și despre Dumnezeu, pentru mine nu există!

| ReZiSTorr a răspuns:

In ziua de astazi te mai astepti sa gasesti fete mari la varsta de maxim 18 ani? Nu prea cred.Trebuie lasat orgoliul deoparte, fiecare e liber sa faca ceea ce isi doreste.Ce te deranjeaza pe tine ca barbat, daca a facut sau nu din moment ce este cu tine si sa presupunem ca tine la tine? In ziua de astazi exista foarte multa destrabalare.Trebuie sa accepti asta ca o mare parte din fete au facut asta la mai putin de 18 ani.

| nyoentox2002 explică (pentru ReZiSTorr):

Alea sunt panarame

| ReZiSTorr a răspuns (pentru nyoentox2002):

Nu toate sunt panarame, dar trebuie sa accepti ca asta e societatea in care traim. Daca o luam asa, daca ti s-ar fi facut sex oral nu ai fi avut nici o problema ca persoana respectiva a mai facut sex oral inainte de tine nu? Daca traiesti cu gandirea ca fetele care au facut sex inainte de 18 ani sunt panarame, cel mai probabil o sa ramai singur toata viata.Media de varsta cand o fata isi pierde virginitatea este de 17-18 ani, poate chiar mai devreme.In plus, hai sa-ti zic ceva: daca iti place de o anumita persoana, iti place cu tot cu "defectele" sale si trecutul sau si ai putea sa treci peste acest orgoliu.

| nyoentox2002 explică (pentru ReZiSTorr):

Sa fi făcut sex normal nu oral

| Ka0ru a răspuns:

Tu cu mainile tale ai scris ca ai incercat sa te dai la minore ca nu ti-a mers cu alea de varsta ta. Nu meriti atentie feminina.

| nyoentox2002 explică (pentru Ka0ru):

Pai nu eu m-am dat la ele, ele la mine!
Și în plus Azteca și cu Dana când s-au cunoscut aveau 20 și 14 și au mulți ani impreună și acum au 26 și 20, Pedofilie e cu totul altceva, eu m-am dat de fete de 16 ani în sus și eu am 21 deci scrie și în lege sa nu depășească 5 ani

| Ka0ru a răspuns (pentru nyoentox2002):

Si tu ca adult trebuie sa le respingi. De ce spui asta despre aia doi de parca "uite frate, ala a facut asa, nu e asa rau, la mine de ce nu e corect?". E scarboasa situatia lor. Si tot pedofil esti daca te dai la FETITE, indiferent ca au 16 ani. E imoral. E scarbos din partea ta ca iei bucata aia din lege ca sa justifici niste chestii pe care un om normal la cap nu le-ar gandi. Tu esti intr-o etapa diferita a vietii, poate lucrezi etc. Ele sunt efectiv copii care trebuie sa mearga acasa sa-si faca temele si locuiesc cu parintii. E o diferenta foarte mare de mentalitate si maturitate, de aia e gresit! Pentru ca profiti de ele.

| nyoentox2002 explică (pentru Ka0ru):

Nu profit de ele, nici cu nu sunt o persoana matura, arat și mă comport că unul de 16-17, Informează-te mai bine ce înseamnă pedofil

| Ka0ru a răspuns (pentru nyoentox2002):

Informeaza-te tu mai bine! Daca arati si te comporti ca unul de 16-17 ani inseamna ca esti imatur si nu te-ai dezvoltat psiho-emotional, adica nu justifica sa te dai la fetite. Esti adult, ai o varsta. Un adult atras de un minor este pedofil.

| nyoentox2002 explică (pentru Ka0ru):

Nu e adevarat! Multe cupluri au 4-5 ani diferența, daca mă dădeam la una de 12-13 ani da puteai sa zici că sunt pedofil, dar fata daca are minim 16 ani nu are nicio treabă, o fată la 16 ani se poate și căsători (cu acordul părinților)
Am vorbit și cu un avocat și a zis că e legal!
Învață tu legea că tu nu știi nimic!
Am avut doar 3 relații care au ținut câteva zile!
Prima relație a fost acum 3 ani când am avut o relație cu una de 17 și eu având 18, și am zis că vreau sa îmi fac și eu o relație, a apărut una mi-a plăcut și m-am băgat în relație că ne-am plăcut reciproc! Dar au fost niște faze și ne-am despărțit!
Sa îmi bag pl fetele sunt așa dezvoltate, zici că sunt de o vârstă cu mine, fetele de vârsta mea caută băieți mai mari!
Pe o parte mă gândesc că e mai bine singur și dacă e sa îmi găsesc sa fie cu maxim 3-4 ani diferența!
Acum mă bazez pe mine, nu am chef sa cheltui bani pe zdrențe când eu vreau sa îmi iau masina

| Ka0ru a răspuns (pentru nyoentox2002):

Ma faci sa rad, nu esti normal la cap! Tu te auzi? Nu se poate casatori decat cu acordul parintilor pentru ca e MINORA si nu isi poate da CONSIMTAMANTUL.

| nyoentox2002 explică (pentru Ka0ru):

Da cu acordul părinților, dar asta nu înseamnă că ești pedofil că diferența nu e așa mare, știu un una de 16 ani ani care e împreună cu unul de 30 ani, da asta e diferență mare 14 ani!
In orașul meu oricum nu prea sunt fete de 18 ani in sunt, majoritatea sunt plecate ba pe la facultate, ba prin altă țară! In ziua de azi când vezi o fata pe strada nu știi dacă e minoră sau majoră

| Ka0ru a răspuns (pentru nyoentox2002):

Ba da ffs, ca esti atras de cineva care nu poate legal sa isi dea acordul pentru ca e copil.

| nyoentox2002 explică (pentru Ka0ru):

La 16 ani e minimul de consimțământ, și oricum, daca îmi iau una de 16 ani nu țin relații intime până nu fac 18

| AdeLeu a răspuns:

E ceva normal, zici ca nu stiu ce ar fi facut, face toata lumea, cine naiba se gandeste la chestia asta, nu mai avem 12 ani

| nyoentox2002 explică (pentru AdeLeu):

Dar când auzi bârfe la tot orașul nu-i bine

| AdeLeu a răspuns (pentru nyoentox2002):

Iarasi, nu mai sunt prin gimanziu sa aud barfe si rahaturi de genul, astea mai au efect la pusti, cand e vorba de cineva matur nu mai e cu barfe

| nyoentox2002 explică (pentru AdeLeu):

Mai mult adolescenții de 15-16 ani sau 17 zic chestii de genul, eu am 21, pe mine mă bârfesc astea de 15 ani, și zic numai chestii nasoale despre mine in oraș! Și nu pot avea o iubita din cauza barfelor

| minrest a răspuns (pentru nyoentox2002):

Nu se vorbeste de aia care face, i se atribuie alteia, din cine stie ce motive. Asa cum te barfesc multi aiurea pe tine, asa barfesc si cate o fata.

| Ka0ru a răspuns (pentru nyoentox2002):

Foarte bine ca te barfesc, sa stie celelalte copile sa te evite, pedofil infect.

| hipotronic a răspuns:

Salut. Nu numai că nu văd o problemă aici ci mi se pare firesc ca unei femei să-i placă asta iar dacă nu-i place tot mi s-ar părea în regulă. Pentru un bărbat e ideal să-i placă.

Acest "cum te-ai simți ca bărbat" provine din frică și teamă, neîncredere "a nai făcut și cu altcineva deci o mai poate face, nu doar cu mine simte asta"

| DoamnaLalea a răspuns:

Eu sunt de acord cu tine. Am citit pe aici și ai scris,, Sex da dar oral nu, ca băiat îți faci o expresie nasoală, mai pe românește,, când o săruți pupi pl altuia"mi-ar fi scârbă sa pup o fata pe gura când aud chestia asta." Total de acord. Cine știe cu ce nespălat a făcut aia oral si pe urma o pupi laughing