| Danielita a întrebat:

Ce parere aveti despre o relatie dintre fata gemeni si baiatul varsator? daca stiti vreo relatie de acest gen va rog sa-mi spuneti cum a decurs. multumesc fundalove struck

Răspuns Câştigător
| ArmisNeagu a răspuns:

Deci sa-ti spun o poveste.Am un prieten care e de doi ani cu aceeasi fata si el e varsator iar ea chiar gemenilaughing deci el are 15 ani si ea 14.Relatia merge suuuper bine, este o relatie foarte deschisawinking Asa ca daca tu esti zodia gemeni si iti place de un baiat care este varsator, ramane doar sa incecri si sa vezi cum merge. Succes! Sper ca te-am ajutat.big grin Funda?happy

5 răspunsuri:
| adyy95 a răspuns:

Buna Danilea!
In p[rimulr and daca itit place acel baiat nu te lua dupa compatibilitatea zodiilor nu este nimic de acolo trebuie sa intelegi ca zodiile si horoscopul si toate chestiile astea astronomice sunt un mod de a face bani pentru cei care practica astrologia!
Compatibiliatea a doi parteneri nu depinde de zodii depinde de caracterul fiecaruia sa stiti sa va complatati unul pe celalalt sa fiti devotati unul fata de celalalt asa se construieste o relatie sa nu te iei niciodata dupa horoscop acel horoscop este facut asa la nimereala si cateodat ne mai nimereste si pe noi atat tot nu e nimic real!
sper ca ti-am fost de ajutor si team lamurit

| Roll a răspuns:

Fiind gemene, baiatul varsator are doua optiuni unde sa verse.

| Euics a răspuns:

Heyy danielitaa. eu is fata gemeni. si fostul mheu prieten e varsator. La inceput el a bagat niste miki strmbe ca sa ma cunoasca may bine gen. :Uite, eu nu may am muzica in calculator. iti dau eu stic si imi dai muzica. asta a facut ca sa vada ce muzica asc. ma roog. apoi incet incet sa apr de mine. ma rogg. eu fiind gemeni l'am inselat cu altii baieti. bine dar de fiecare data ma iertat. pentru ca ma iubea preah mult.deki merge foarte bine relatia.intre f gemeni si b varsatorrhappy
deci succes

| puishor69 a răspuns:

Daia nu se invarte saturn mai repede pe cer ca nu stie cum sa-ti fixeze viata amoroasa

| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu stiu nici-o relatie, dar stiu sigur ca barbatii varsatori sunt curvari si perversi crede-ma