| Wiiillll a întrebat:

Ce parere aveti despre o "relatie" dintre un baiat de 17 ani si o fata de 27 ani?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Casca bine ochii si invata tot ce poti, mai ales cum sa te porti cu fetele. O sa-ti fie de mare folos mai tarziu!

12 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

De ce ar vrea femeia aia de 27 de ani sa stea cu un pusti plin de hormoni? da-mi 3 motive

| Reb3l a răspuns (pentru DNSK):

Motivul 1: Are BANI
Motivul 2: Poate e fromos
Motivul 3: Atat nu mai stiu altceva...

| DNSK a răspuns (pentru Reb3l):

Astea-s simple idei, nu motive

| AlexanderAdrian a răspuns:

Uite prejudecatile, daca era o fata de 17 ani si-un tip de 27 curgeau injuraturile ca la balamuc, asa s-a apucat doar o singura persoana sa confunde varstele, pedofilia fiind actul sexual cu copii de pana la 13 ani. Ca dupa pubertate e adolescent nu copil. Da' ma rog, ideea e ca diferenta e destul de mare, la limita si nu stiu daca o astfel de legatura va rezista.

| OnuOnulică a răspuns:

Aici nu e vorba de relatie, aici e pedofilie...

E clar ca relatia asta nu o sa dureze mult.

| neutrino a răspuns:

Acest vis nu poate fi decat din partea lui, care probabil ca esti tu!

| Alcyon a răspuns:

Ce femeie normala ar sta cu un pustiulica? Cred ca tipa e disperata rau dupa p..., sau are ceva probleme la mansarda laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo tie. tu meriti laudat ( chiar daca stati doar pentru sex) decat unu la 27 si una la 17. cum s-a zis si mai sus, invata tot ce poti, aia cu singuranta le stie laughing

| NameHarris a răspuns:

O fantezie erotica care este foarte greu de indeplinitlaughing

| DyingNi99aWithEbola a răspuns:

Scarbosilor.

| why13so13serious a răspuns:

Hai sa fiu ala transant! esti o jucarie pentru ea happy! nu pune suflet, simte-te bine si invata tot ce poti de la ea happy. e persoana aceea care iti va da "stofa" de un partener sexual.