| So Good a întrebat:

Ce parere aveti despre Sex(contact sexual)?
Ce va place si ce nu va place?

(Fara raspunsuri gen: miroase a cauciuc incins, nu sau inventat asa ceva pentru mine ETC)
Vreau raspunsuri argumentate ok tongue parerea voastra personalabig grin
nu uitati ca voi da si fundatongue

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Sexul e bun... de la o anumita varsta ...nu cum sunt copii astia care isi incep viata sexuala la 13 ani
Si neaparat protejat... sa nu apara vreo surpriza cu 2 maini, 2 picioare si dupa un an zice mama si tata.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pt mine asa ceva nu va exista niciodata si dc? Pt ca in ziua de azi din punctul meu de vedere sa gasesti o fata de treaba si sincera nu se mai poate toate deja sau dat si au facut-o asa ca refuz sexul

| Dan a răspuns:

GeoBoy, cand cineva iti spune asemenea intrebare, te gandesti ca acest om nu a avut contact sexual cu cineva.Hai sa spunem ca ai avut contact sexual, si cum ai simtit atunci? Tu singur iti vei gasi raspunsul la aceasta intrebare.Noroc sa ai in dragoste?

| Gigiku a răspuns:

Sexul trebuie practicat cu o persoana draga tie, cu cineva pe care il iubesti. Ar trebui sa te protejezi in primul rand. Si ar sa pui pasiune in ce faci. Si nu uita ca si pozitia si preludiul conteaza. Poate preludiul este cel mai important. Nu poti sa mananci niste cartofi prajiti care nu au miros tongue

| aangelia a răspuns:

De ce are Cobra47 o parere asa proasta de fete? laughing
nu am cum sa ti raspund ca nu am avut niciodata vreun contact happy