| TeckTonik997 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral? (nu ma intereseaza BTS)

15 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Si eu optez pentru el. dar vad pe aici niste domnisoare care nu prea au idee de ce scriu. atata timp cat nu incerci sa faci ceva, nu stii cum e. degeaba stii de la altii sau vezi in filme.

| sofisis a răspuns:

Este ceva perfect normal si placut.

| Felys a răspuns:

Ba ar trebui sa te intereseze, sanatatea inainte de orice altceva, sexul oral este o chestie scarboasa si cu multe riscuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte tare, vrei sa-l practici? Suna-ma.

| trixiiie a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunați-mă și pe mine, vă rog laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru trixiiie):

Normal, 112 e numarul, nu?

| trixiiie a răspuns (pentru anonim_4396):

How cute, you know my number! :3

| anonim_4396 a răspuns (pentru trixiiie):

And you know English, awesome. Would you be my wife?

| j1NNNx a răspuns:

La orice partida, oral obligatoriu big grin

| Happyjump a răspuns:

Scarbos!

| AnnaaaMaria a răspuns:

Mie personal, sexul oral mi se pare scârbos. Eu nu cred că gura și/sau limba sunt făcute pentru așa ceva

| anonima0101 a răspuns:

Mi se pare cel mai scarbos lucru din lume >straight face

| trixiiie a răspuns:

Sex oral... Sex oral.
Păi, sunt oameni care-l practică.
Dacă faci cu oricine e nașpa, dar dacă ești dezinvolt și o faci cu persoana la care ții e ok.
Bineînțeles, igiena e foaaaaaaaaarte importantă.
Asta pentru faranume9997.

Pentru ceilalți: puteți să luați boli și prin sex normal sau un peeting, dacă nu sunteți atenți, așa că vă agitați degeaba că sexul oral e scârbos happy. Pentru unii e, pentru alții nu e.

| teodorgeorge a răspuns:

Eu sunt de acord cu sexul oral. Atata timp cat se face intr-o casnicie/viitoare casnicie sau macar intr-o relatie stabila.

| 123234abcaniela a răspuns:

Daca ai o relatie serioasa, iti iubesti iubita/iubitul e ok.