| Dynacord a întrebat:

Ce parere aveti o vrajitoare m.ar putea ajuta sa-mi gasesc si eu pe cineva am intrat in depresie.mi se face rau cand vad indragostiti pe strada si eu o sa fiu singur toata viata mi.s dori si eu pe cineva

Răspuns Câştigător
| CityOfSatan a răspuns:

Nu fi prost sa apelezi la astfel de chestii.Sunt atatea fete singure care asteapta sa fie cu cineva, de ce sa nu fi tu acela? Fiecare persoana are calitatile ee, doar trebuie sa le evidentiezi, nu iti pierde increderea in potentialul tau si va fi bine!

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu zic sa mergi daca ai bani de dat. Ele de ce sa nu se imbogateasca pe urma fraierilor?! Oricum nu platesc impozite la stat.

| Wihox a răspuns:

De bani de care te duci la vrajitoare poti sa iti iei o prostituata 2-3 ore. Nu fi prost. Daca vrei prietena si d-astea incearca sa iti gasesti o activitate pe care o faci cu placere si care implica mai mult persoane si implicit de sex feminin. Gasesti tu pe acolo ceva big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Clar, cel mai bun remediu cand esti deprimat e sa dai niste bani unor hoti

| sweetys a răspuns:

Vrajitoria, magia si toate chestiilea astea au efect doar atunci cand crezi cu tarie in ele sau sunt pure coincidente. Din perspectiva mea nu exista, asa ca mai bine nu apela la ele iti irosesti timpul si banii de pomana.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai bun, complet dar mai ales documentat raspuns cu privire la vraji, farmece sau legarea unui baiat le poti obtine de la Oana Zavoranu. In urma proceselor a ajuns sa fie "experta" in privinta "serviciilor" oferite de asa zisele vrajitoare Vanessa si Melissa. laughing

| Oana92 a răspuns:

De depresie sigur nu te scapa, dar de banii din portofel cu sigurantawinking

| Lawliet14 a răspuns:

Te-ar ajuta Dumnezeu, nu ea!

| superman231 a răspuns:

Sentimente.ro acolo poate gasesti pe cineva