| anonim_4396 a întrebat:

Ce parerea aveti? voce nu am dar versurile sunt scrise de mine,
am pus aici la Dragoste si Sex pentru ca aici ii este locul.

http://www.youtube.com/watch?v=6h7pOgdzQr4

7 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Puteam si mai bine Laura, dar asta asta a fost ca idee, am scris ieri o parte azi o parte si tot azi am "cantat" din prima, nu am facut repetitii si ce te poti astepta la un microfon de 20 lei si cu o camera de inregistrat? mai mult de atat nu se poate happy

| RyanGeorge a răspuns:

Sunt la servici si mi-a venit sa mai scriu astea acum :

Sa imi sugeti **** de bagaboante
Cum **** mea voi spuneti ca sunteti curate

Azi va’ntalniti cu (iubitii)printii vostri din deal
Maine va vedeti cu doctoral cu programare in hell
(maine aveti programare cu doctoral in hell)

Poate nu e treaba mea sa ma bag peste tine
Dar asculta-ma putin ca poate e mai bine

Lasati’on in **** mea mai incet cu sexul
baietii vostri nu va dau cand aveti probleme si restul

sunteti inca mici si nu’n intelegeti nimic
va documentati pe net zilnic sa’n invatati cate un pic

bine sunt gresili gramatical si mai trebuie editat insa nu prea am timp ca, normal nu am voie sa stau pe net happy

| NoChanceForUs a răspuns:

Hei,bune versuri. Zilnic găsesc pe aici puștoaice de 12 ani care întreabă cum să facă sex, sau cum să facă nu știu ce unui tip, sau cine știe ce altă tipă întreabă dacă e însărcinată...Ideea e următoarea:
1. Da, nu ai cine știe ce voce, însă compensezi prin mesaj și ritmul ales.
2. Bună inițiativă. Dacă mai exersezi o să vezi că o să-ți ămbunătățești skillu`.
3. Zic să mai scrii și despre altceva. Părerea mea.

| pwp a răspuns:

Eu dadusem like!

| Catti a răspuns:

Bravo tie :*:*

Mie una imi place love struck

| ali_8949 a răspuns:

Lasa tu siturile si fa ceva de viata.

| LauraMarshall a răspuns:

Nu e vorba ca nu ai voce, ideea este ca nu ai ceva de inregistrat profesional in care sa te auzi bine.In rest e ok!