| Sim5678 a întrebat:

Ce pot sa vorbesc cu fata care-mi place pe mess?

PS: am 13 ani si acea fata este in clasa cu mine.

Răspuns Câştigător
| MonterDoc a răspuns:

...*facepalm*...

frate. orice. poti spune ori ce ca sa vb cu ea. (sfat daca vrei sa o agati. fii amuzant! nu la modul "zic o gluma:**** mea" si gata. nu frate. incearca sa faci glume mai "usoare".winking )... (a da. si la scoala. nu incerca sa stai numai pe capul ei..asta o va stresa, si va incepe sa te evite. ). Mult Noroc!

3 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

WTF Cum sa vorbesti pe mess? Odata ce esti in clasa cu ea in locul tau as "trage-o" deoparte si as vorbi cu ea...thinking

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Intreaba daca ii place inghetata.

| Anonimusus a răspuns:

Vorbeste despre orice si fi amuzant