| Miihaa a întrebat:

Ce pozitie e mai satisfacatoare pentru femei?

12 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Pozitia capra happy

| darrio2007 a răspuns:

Cea care o excita cel mai mult.

| mihai69 a răspuns:

Fiecare femeie e diferită și de aceea NU există așa ceva.
Poate uneia îi place 69, alteia să fie deasupra, alteia pe la spate etc. dar niciodată nu vei găsi două să le placă același lucru.

| grab a răspuns:

Daca baiatu e dotat si tine la efort, pe la spate iti da de ramai fara oxigen si plangi cu tremurat de fericire.
daca e mai lenes si nu o are chiar mare, sau e fata grasa, mai bine sta ea deasupra si si-o aseaza pe unde simte ca o gadila mai cu spor.
succes!

| bogdan72 a răspuns:

Difera si in functie de fata, de dinamica relatiei. E plin netul de articole. Incearca mai multe si vezi ce te satisface pe tine.

| bogdan72 a răspuns:

Sau te uiti tu pe sexinfo101 la All Sex Positions si vezi care iti face cu ochiul.

| Adbbmsh a răspuns:

laughing ciudatica intrebare. Reverse cowboy my favorite happy

| Wargasm a răspuns (pentru Adbbmsh):

Eu știam de "Reverse cowgirl"... Varianta asta a ta, e una nouă?

| Adbbmsh a răspuns (pentru Wargasm):

Este si asta laughing

| Wargasm a răspuns:

Nu e una standard general valabilă. Experimentează cât mai multe și vei ști care e cea mai satisfăcătoare pentru tine. De multe ori, contează foarte mult contextul. De exemplu, dacă în pat ești extaziată de poziția misionarului, în mașină s-ar putea să nu te satisfacă în aceeași măsură.

| vLadisky28 a răspuns:

Depinde de femeie si de preferinte.
Daca barbatul stie sa se miste toate pozitiile sunt satisfacatoare. happy

| Babliloniana a răspuns:

Pai pe la spate! Sincer eu asa fac cu fetele! laughing))))