| madness123 a întrebat:

Ce prezervativ este bun pentru un penis de 12 cm in lungime si 10 in circumferinta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea POTRIVITA a prezervativului care sa se potriveasca cat mai perfect pe penisul tau incat sa stea FIX si NEMISCAT, perfect intins si fara cute, sau incretituri. Prezervativul potrivit se alege NUMAI/DOAR in functie de GROSIME, fiindca d.p.d.v a lungimii toate prezervativele au lungimea standardizata la 3 tipodimensiuni si anume de 18cm, 19, 5cm si 20, 5cm. In cazul penisului tau trebuie sa-ti faci rost de prezervativul cel mai mic posibil care sa aiba indicativul de marime notat prin ''S'' daca notarea este facuta cu litere, sau pe pachet sa apara numarul 43-44 daca marimea este indicata prin cifre/numere. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cea mai mica masura posibil, doarece este un penis f mic si subtire.

| Emilian65 a răspuns:

De mărime L, pentru un penis scurt și gros.