| anonim_4396 a întrebat:

Ce redeti despre un penis de 30 cm? se numeste noroc sau ghinion?

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mmmda este posibil s-o ai si de 30 si asa zice ca nu-i nici noroc nici ghinion ci normal, eu de exp. o am de 34, 5 si totul este ok!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 30 si numa pling

| butterfly89 a răspuns:

Bai...defapt nu cred ca e un ghinion dar nici noroc nu il numeschappy sincer mi-ar place sa cunoc tipa care a avut "placerea" sa dea peste asa ceva laughing

| rbc a răspuns:

De 22 deste cel mai potrivit daca o are cineva. Nu conteza de cat este, conteza cat de buna ti la pat, cu cat e mai mare cu atat e mai mare un cilindu si cu atat ii trebuie mai multa putere; asa-i si un penis, cu cat e mai mare cu atata trebuie mai mult sange, iar partida nu dureza mult, ca oboseste inima.

| rbc a răspuns:

Gianinutza 22 can o baga in tine mori