| RAY a întrebat:

Ce rost are sa ai o relatie cu cineva daca nu ai incredere 100% in persoana respectiva? de ce intra uni in relatii asa de dragul de a fi cu cineva

Răspuns Câştigător
| December a răspuns:

Increderea se castiga de multe ori pe parcurs. Cand de abia intri intr-o relatie, partenerul iti poate inspira incredere, dar nu poti din prima sa ai 100% incredere in cineva. E valabil de ambele parti. Iti doresti sa ai incredere, fiindca iti place de el, dar cu foarte mici exceptii nu poti cunoaste o persoana integral asa de repede.
Mai exista intr-adevar si genul de persoane care intra intr-o relatie, doar de dragul cuvantului "relatie" si de "dragul" anturajului. Acelea evident ca sunt persoane proaste!

| RAY explică (pentru December):

Dar daca de la inceput nu crezi poate exista ceva de viitor?

22 răspunsuri:
| VelaJohnny a răspuns:

Nu stiu cum sa isi consume timpul, resursele materiale si monetare, energia si buna dispozitie intr-un mod mai constructiv, asa ca le irosesc cu persoane cu care cica „se iubesc". Nici eu nu vad sensul, daca nu iese nimic bun din relatia aia, de ce sa pierzi vremea? laughing banuiesc ca se simt fain cand zic ca au fost cu nu stiu cate persoane, cand dau pe fb ca is intr-o relatie si asa mai departe, de gura lumii laughing

| DumnezeuTatal a răspuns:

De ce esti trist? O sa fiu eu iubita ta daca te inveselesti. puppy dog eyes
*ii da un fursec*

| RAY explică (pentru DumnezeuTatal):

Dar eu nu te plac, vreau una frumoasa

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru RAY):

La multi ani ray.
https://www.youtube.com/watch?v=rE8LsLj5DVU :*

| RAY explică (pentru DumnezeuTatal):

Stai asa ca inca nu e ziua mea, inca mai pot spera la alta viata cand nu te intarneam pe tine aici pe TPU, stai sa mai visez inca o data la viata care nu o am, totusi multumesc, ce sasi dedic iubire cu sperranta sa te regasesti in cele nume enumerate acolo https://www.youtube.com/watch?v=nHJbU_zMVQU

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru RAY):

Nu vei scapa niciodata de mine, voi fi mereu acolo, in umbra, spionandu-te si razand ca o ai mica.
Totusi te felicit, aproape ca stii scrie.
https://www.youtube.com/watch?v=VAUk9SdOHo0 :*

| RAY explică (pentru DumnezeuTatal):

Inca n-am facut dragoste cu gramatica, nu o cunosc

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru RAY):

Credeam ca esti gay. thinking

| RAY explică (pentru DumnezeuTatal):

Pentru tine sunt mereu doamne, pentru tine si un orb e gay

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru RAY):

Ce? O.O

| RAY explică (pentru DumnezeuTatal):

Ce numi placi

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru RAY):

Https://www.youtube.com/watch?v=LXFAdkZQjtI
"Nu ma lua in seama, tot ce zic, ce ma fac fara tine"

| RAY explică (pentru DumnezeuTatal):

Betivanele nu-mi plac ca imi fura bautura

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru RAY):

Bine punctat.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

''Cine se tachineaza, se iubesc'' Tind sa cred ca asa e intre voi 2, Bwuahahaha!
Nu mai da la intors in fata fetei, recunoaste doar!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Da e ceva intre noi un monitor ai dreptate

| Printesa10TM a răspuns:

De teama de a nu fi singuri, desi mi se pare o prostie!

| lookt13 a răspuns:

Vor doar atentie si sa se dea mari ca au prieten/prietena

| Drimmero a răspuns (pentru lookt13):

Bine zis, mai sunt necoptii de 12-13 ani care vor si ei relatii, dar nu stiu cu ce se mananca!