| CokoStar a întrebat:

Ce s-a intamplat cu Mariela www.tpu.ro/utilizator/kvkx stiu ca ea punea intrebari la categoria asta?

Răspuns Câştigător
| YourDailyApple a răspuns:

I-a fost suspendat contul sad.
Si mie mi-e dor de ea sincer, era foarte funny si ne mai inveselea site-ul asta plictisitor.

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

A fost suspendată. Când eşti suspendat nu poţi pune întrebări.

| Crisu a răspuns:

I s-a suspendat contul. Dar cu toate astea, ea isi poate face altul.laughing Asa ca suspendarea contului, nu ajuta la nimic.

| Rayyy a răspuns:

Cred ca a fost raportata de prea multe ori si si-a pierdut dreptul de a pune intrebari.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

A fost suspendata pe motiv de intrebari "puse la misto". Am citata din memorie, e la utilizatori suspendati.

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

A murit :-UTILIZATOR SUSPENDAT chatterbox.

| M3lania a răspuns:

Nu vrei sa-i iei tu locul? :-

| victorbold a răspuns:

Daca a pus intrebar aiurea ce sa ii fac eu.nu avem noi nici o vina! sa citeasca regulile si cui nu i convine suspend happy tongue