| Stefania433 a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu mai fi timida cu baietii?

Răspuns Câştigător
| ElAdi a răspuns:

Este simplu, vorbeste normal. iti place de un baiat? de obicei se spune ca baiatul face primul pas, daca stii ca si lui ii place de tine da'te pe langa el vorbeste'i frumos incearca sa ii arati ca tii la el si o sa te intrebe odata daca vrea sa fiti impreuna. Daca e mai timid intreaba'l separat dar nu fa cum fac alte persoane sa pui pe altcineva (prietena) sa ii spuna. Dar iti spun nu trebuie sa fii timida, fii curajoasa si gandeste'te ca nu ai motiv sa fii stresatahappy Mult norocwinking

4 răspunsuri:
| oanard174 a răspuns:

Fa ceea ce simti,fii naturala,uita de timiditate si vorbeste,razi, glumeste, fa ceea ce-ti place.

| DrunkenRat a răspuns:

Exerseaza. tongue

| MadaSha a răspuns:

Pentru inceput asigura-te ca atunci cand ii abordezi esti aranjata si arati bine. apoi totul e simplu:te bagi si tu in discutii, te prefaci ca esti interesata de discutiile lor.Moto-ul meu este:ori acum, ori niciodata!

| Stefania433 explică:

Multmesc pentru raspunsuri.