| Dhsbsydbdbdh a întrebat:

Ce sa fac?
Cum sa fac?
Am iubita si am facut-o odata dar eu am fost de rasul lumii nu am apucat sa o facem 2 minute... sad
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| TSO7 a răspuns:

Bea două beri și dă o labă cu o oră mai devreme, vei rezista mult mai mult.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Mai incearca a doua, a treia oara si ai sa vezi ca va fi bine.

| Daniellllll1 a răspuns:

Vad ca ai 16 ani, tu la 16 ani faci d-astea, eh..., cat vroiai sa rezisti prima data, sincer acum?rolling on the floor
nu faci nimic.

| lBroken69 a răspuns:

Te masturbezi cu o ora inainte si o sa tina mai mult...inainte poti lua o pastila de viagra.Bafta!

| DaRyuSN a răspuns:

E ceva normal, cu cat o sa acumulezi mai multa experienta cu atat o sa fie mai bine. Exista si diferite "solutii" ca sa rezisti mult si bine dar nu iti recomand decat daca dupa ce faci de mult mai multe ori tot nu reusesti sa rezisti mai mult.