| Michael8Black a întrebat:

Ce sa fac pentru ca o fata sa ma lase in pace? Se da la mine de la inceputul anului scolar, mi a spus ca a plans dupa mine ( imi venea sa chem politia, nici nu ma cunoaste- asta e nebunie curata!), ma urmareste pe facebook; eu o tratez rece si obiectiv ca pe un subiect tabu... dar prea ma sperie si se baga in orice fac... -_- devine enervant
I am spus ca nu o plac si sa renunte dar tot nu se lasa ( vai de capu' meu)

Răspuns Câştigător
| xCatastrophe a răspuns:

Indeplineste-i visele si ***-o laughing
Te descurci dupa. Glumeam.
Prefa-te si tu ca nu exista. De cate ori te striga nu o bagi in seama. O sa renunte la un moment dat.

7 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Ciobanu mai? Vezi ca face misto de tine, daca vrei vb eu cu ea.

| Michael8Black explică (pentru Vvistula):

Da, mersi. dar ce e asa amuzant in a veni la cineva sa ii spui ca ai plans dua el in public?
la sport a veni in sosete sa joace baschet cu mine dupa ce ai plecat... is just creepy- daca eu spun asta e grav!

| Morenna10 a răspuns:

Vorbeste cu parintii ei sau las-o sa te vada cu o alta fata

| lpavel a răspuns:

Si de ce nu ai incerca cu ea? Poate ca nu-ti place acum de ea, dar daca ajungi s-o cunosti poate iti vei schimba parerea... Nu mai fi atat de speriat incat ai vrea sa chemi si politia, e doar o fata oarecare nu o lupoaica big grin, nu te cere in casatorie vrea doar sa fiti prieteni si poate un piculet mai mult, ei si? Nu ti se va intampla nimic!
Asta-i parerea mea, faci cum vrei! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te place prea mult fata si nu vrea sa renunte asa de usor la tine explica-i ca vrei sa te lase in pace ca nu simti nimic pentru ea etc. si ca mai sunt baieti pe lume vorba aia "Mai are balta peste" sau poti sa te pui cu ea si sa o inseli cu alta(Nu recomand)

| Neuronul a răspuns:

Ascultă asta!
Poate o să te mai aline :))

https://www.youtube.com/watch?v=Uj3Cs2ZmZz0

Spune-i să vă întâlniţi şi explică-i încă o dată că nu o placi!

| Phini a răspuns:

Vai tu saracule, te plangi ca iti face avansuri o tipa? ce tragic happy
simpul. ii dai ignor, total, te faci ca nu exista, ii zici ca ii bagi. ceva in gura daca se mai da la tine atat si daca te mai enerveaza. precis tipa isi bate joc de tine happy si face asa numai ca sa rada cu colegele mai tarziu. casca ochii