| bianca2399 a întrebat:

Ce sa fac?
Sa merg cu o prietena sa ne uitam la meci la un local,asa i-am spus ca facem de luni, sau sa o mint ca nu ies si sa ies cu o fata si un baiat de care imi place de frica sa nu ramana singuri pt ca si fete-i alia ii place de el

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iesiti toti 4, nu e asa de complicat.

| neutrino a răspuns:

Iesi cu un baiat si uitati-va la meci.

| Emilian65 a răspuns:

Frumos si corect este sa nu-ti minti prietena. Daca acum ascunzi adevarul, cand ea va afla adevarul tu pe unde scoti camasa?

| sEnOkHs a răspuns:

Ie-si cu baiatul pe care il placi, dar o poti lua si pe acea prietena cu tine nu trebuie sa o minti

| bianca2399 explică:

Am renuntat la baiatul ala si am iesit cu eahappy

| Sub-Zero_Sorin_1991 a răspuns:

Esiti toti asa e normalwinking

| Anny12 a răspuns:

A dou-a varianta, dar nu o minti pe prietena ta spune-i ceea ce simti