| cristiannandrei a întrebat:

Ce sa fac sa nu ejaculez prematur, dupa 2 minute ejaculez

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fa-o cu una urata, batrana si nici in 2 ore nu o sa ejaculezi, masturbeazate inainte de sex mereu, si numara invers in minte asa rezisti mai mult, 2 minute e totusi ok uni cand isi vad oaia se termina ca viteza lumini

| corbulalbrosu a răspuns:

Este de vina lipsa de experienta, faptul ca te exciti inca mult prea tare la fiecare act sexual.In astfel de caz/situatie este recomandat un preludiu cat mai lung cu un handjob sau un sex oral cu ejaculare inainte de a trece la sexul propriu zis.Cu timpul dupa ce vei acumula un pic de rutina s-ar putea sa ajungi in situatia ca iubita sa fie nevoita sa lucreze din greu pentru a reusi sa-l vada erect si apt de penetrare.

| frostxtq a răspuns:

Esti cam ghinionist