| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa ii iau prietenei mele de ziua indragostitilor? (are 20 de ani)

8 răspunsuri:
| Dyony01 a răspuns:

Flori sau ceva personalizat...

Sau daca dispui de mai multi bani cumpara.i o bratare de aur, un inel, o pereche de cercei...
Tu stii ce o incanta:**

| RAY a răspuns:

Ceva frumos man, sa-i arati iubirea ta, e asa greu de vorbit sa stii ce isi doreste ea? eu asa fac mereu cu toata lumea imi spun ce vor si le fac cadoul ala, normal ca nu-i spui direct isi folosesti imaginatia si tu, conteaza in fiecare zi sa o faci fericita nu doar o data pe an parerea mea

https://www.giftexpress.ro/......ntines-day

| Florentina9210 a răspuns:

Acadele laughing

| ywar a răspuns:

De ce asteptati voi o zi sa va "declarati" iubirea, iubire, care de altfel, e falsa de cele mai multe ori?

| Idkidk a răspuns:

Salut happy,
De ziua îndrăgostiţilor, poţi să-i iei un lănţişor cu pandantiv în formă de inimioară. Nişte bomboane de ciocolată, şi popularul buchet de flori ( trandafiri, de preferat ). Poţi să-i faci şi o poezie de dragoste, o poveste. Poţi lua şi : cercei, brăţări, o rochie.
O zi bună!

| Staind a răspuns:

Ia-i alt prieten. Probabil ala o sa stie ce cadou sa-i faca

| ychigo a răspuns:

Vesnicul buchet cu flori sau o floare, mai adauga o ciocolata, ca sa o indulcesti.Succes! Gestul conteaza, daca a uitat, adu-i aminte!

| kassandra99 a răspuns:

Un vibrator