| AdrianWEX a întrebat:

Ce sa vorbesti cu o fata? happy Funda + vot...

8 răspunsuri:
| eXpreSSss a răspuns:

Despre orice happy. Lasa libera imaginatia si leagate de orice subiect, dezvoltal. Oricum in limita bunului simt si cu atentie sa nu scoti vreo perla. tongue

| AdrianWEX explică (pentru eXpreSSss):

Zi-mi niste subiectee I don't want to see

| alecsalecs a răspuns:

Aceleasi lucruri care vorbesti si cu un baiat dar sa fie intr un format 3D Daca ai imaginatie ok?
fundita?laughing

| eXpreSSss a răspuns (pentru AdrianWEX):

Eu de obicei ma leg de situatia in care ma aflu...nu stiu cum sa iti explic. expl: Du-te la o inghetata, leaga'te de aromele inghetatei, zii cam ce aroma ti-ar place, zi si tu ceva de genu " ah ce ma enerveaza ca nu au aroma X, tu de care iti iei?" na nu stiu ce sa zic. Acum depinde si de tine, cum te descurci. Dar in principiu leagate de toate imprejurarile in care av aflati.

| TooNight a răspuns:

Fii amuzant, stiu ca pare vechi, dar mergelaughingNu te da mare, ca nu asa se impresioneaza o fata.Incearca sa fii natural. Vorbiti hobby-urile ei, sau despre scoala, sa stii ca poate fii mai interesant decat pare.Intreab-o ce culori ii plac,sau ce zodie ii,nu stiu,care-i tara favorita, orasul, unde ar vrea sa mearga, ce animale ii plac si asa o si cunosti mai bine.Dar nu fii enervant, ca strici totlaughing
P.S.-Sunt fatalaughing

| BlackPieGirl a răspuns:

Ii faci complimente gen ce frumos te-ai inbracat astazi fetelor le plac complimentele si baieti care le observa fundita? doupuncte D

| DRionutST a răspuns:

Bla bla bla omule asculta la mine :
Incearca sa deschizi ori ce subiect cu ea si sa evoluezi din ce in ce mai mult, acordai atentie, fa-o sa ii faca placere in preajma ta, fa-o numai din vorbe, fi amuzant, fa-i complimente pff poate iti explic mai bine in particularwinking

| OrtonRandy a răspuns:

laughing))))) Ce imi plac genu` asta de intrebari...peste 10 ani o sa puneti ceva de genu : cum se face dragostea? laughing