| Mimoza a întrebat:

Ce schimbari ai o data cu pierderea virginitati?

10 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Gandesti mai matur in materie de sex (cu mici exceptii)

| raisa1993maria a răspuns:

Din punctul meu de vedere si din propria experienta iti spun ca odata cu pierderea virginitatii vin si responsabilitatile, grija aia pe care o ai daca iti intarzie menstruatia.

Răspuns utilizator avertizat
| edy132 a răspuns:

Posibilitatea de a regreta asta. Daca nu e cu persoana potrivita, prima oara nu se uita niciodata, asa se spune. Ai grija cui ii oferi cel mai de valoare cadou al tau. Sa fie cineva care merita atunci cand il vei alege pe baiatul cu care vrei sa fii va fi un baiat care te respecta, care te trateaza bine, care iti face inima sa bata mai tare si pe care sa-l iubesti pentru ceea ce este el, nu pentru ceea ce face.

| AlleyChann a răspuns:

Te duci dracu... ma suni sa-ti deschid usa, da?

| Trinitas a răspuns:

Te apuca pofta de fu

mat.

| Kataloasa a răspuns:

Nici'o schimbare pe afaraa

| petalouda a răspuns:

Te dezvolti mai mult...depinde de fata...ti se latesc soldurile http://www.i-medic.ro/......iecarui-om

| Claudia_1005 a răspuns:

Schimbarile care pot aparea dupa pierderea virginitatii sunt : ti-se lasa sanii sau daca ii ai mici iti cresc si ti-se lasa poti sa te ingrasi sau sa slabesti mai mult o sa ai fundul mai mare cam atat astea sunt schimbarile dupa pierderea virginitatii sper ca te-am ajutat fundabig grin?

| ionellaixulescu a răspuns:

Pe plan psihic, foarte multe, multe regrete