| vikirikimiki08 a întrebat:

Ce se întâmplă cu corpul unei femei ( gen ii se măresc sfârcurile ) sau a unui bărbat atunci când se excita? După ce i îți poți da seama ca s a excitat?

2 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cand ma excit am erectie mi se scoala penisul si se face tare

| Maxnonymus a răspuns:

Cel mai probabil la femei li se maresc sfarcurile si incep sa geama...Tu esti serioasa? Esti fata si nu stii cum reactionezi cand te exciti? La baieti li se scoala dar la fete tu ar trebui sa stiiwinking