| Roseek a întrebat:

Ce se intampla daca faci sex in timpul menstruatiei?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul multor femei este acea perioada a ciclului menstrual in care dorinta sexuala poate fi cea mai intensa deoarece pentru unele dintre ele zilele de menstruatia reprezinta perioada in care libidoul creste si atinge valori maxime. Este recomandat ca barbatul sa foloseasca prezervativul in timpul sexului pentru a se preintampina orice posibilitate de a transmite partenerei o infectie bacteriana deoarece in aceasta perioada canalul din cervixul este "larg" deschis catre uter si spre ovare. Unii prefera sa faca sex neprotejat deoarece in perioada menstruala pot ejacula fara restrictie in vagin, acest lucru devenind posibil fiindca atat probabilitatea cat si posibilitatea formarii unei sarcini este foarte mica, sub 3-5%.

18 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Iti creste penis

| Staind a răspuns (pentru whatevernvm):

In talpa

| whatevernvm a răspuns (pentru Staind):

In ochi

| Staind a răspuns (pentru whatevernvm):

In ceafa

| whatevernvm a răspuns (pentru Staind):

In ficat

| Staind a răspuns (pentru whatevernvm):

Sub limba

| whatevernvm a răspuns (pentru Staind):

De ce acolo?

| Staind a răspuns (pentru whatevernvm):

De ce in ficat?

| whatevernvm a răspuns (pentru Staind):

De ce nu?

| Staind a răspuns (pentru whatevernvm):

Nu-l poti folosi

| whatevernvm a răspuns (pentru Staind):

Poti incerca

| darrio2007 a răspuns:

Daca mai are loc si un oral partenerul devine, cel putin la figurat, vampir.Era unu pe site-ul asta care isi dorea sa devina vampir. Poate vede si el raspunsul.

| RAY a răspuns:

Citeste aici
eu personal nu as face sex atunci dar dupa ce am citit ce scrie jos e ok

http://www.csid.ro/......u-4262286/

http://www.sfatulmedicului.ro/......sale_12149

| aXy99 a răspuns:

Nimic deosebit.

| Staind a răspuns:

Te transformi

| Hitback a răspuns:

Citeste articolul acesta: http://www.csid.ro/......u-4262286/

| Vi003 a răspuns:

Daca-ti plac filmele horror, fa-o!

| Roseek explică:

Multumesc pentru raspunsuri dar unele din ele sunt puse la caterinca. Ce a ajuns TPU-ul asta...
Ce e cu voi numai copii sub 13 ani!