| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca faci sex la 12 ani si tia venit menstruatia?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai 90% risc de a face leziuni canceroase si precanceroase de col uterin, iar daca nu folosesti prezervativ poti lua boli cu transmitere sexuala si poti ramane insarcinata.

17 răspunsuri:
| 3u a răspuns:

Nimic, daca ti-a venit menstruatia dar am auzit ca poti sa faci cancer de col sau nu stiu dar ori cum este prea devreme

| paramore a răspuns:

Parerea mea e ca la 12 ani e foarte devreme, dar dk ti-a venit menstruatia trebuie sa ai mare grija pentru ca poti ramane insarcinata, asa ca foloseste prezervativul dk mai faci... oriqm e prea devreme sa stii

| just0stefana a răspuns:

Wow, u ai facut sex la 12 ani, si cand ti-a venit menstruatia? dupa sau inainte? nu stiu exact ca nu'ss doctor dar nu cred c i bine nici daca ti-o venit nici inainte nici dupa!
nici nu iti dai seama ce schimbari se produc in corpul tau la o menstruatie, daramite la prima!

cred c cel mai bine ar fi sa te duca mamica la un ginecolog!

sa nu ti se intample cumva sa ramai insarcinata!
i-ai spus la mama ta? daca nu, fa-ti curaj si spune-i cat mai repede!

| Dizzydizz a răspuns:

Pe langa transmiterea de boli exista riscul sa ramai insarcinata daca nu fol anticonceptionale sau prezervativ[baiatul]

| 2696 a răspuns:

Intrebarea nu e prea clara...sa faci sex cand esti pe stop sau daca ti-a venit in gerenral? ma rog la 12 ani esti inca nedezvoltata fizic si pot aparea complicatii :-s sau o sarcina( deci trebuie sa folosesti prezervativ)

| shtephie a răspuns:

12 ANI nu e o varsta potrivita pentru a iti incepe viata sexuala!
Cu cat iti incepi viata sexuala mai devreme cu atat mai mult risti sa faci cancer de col uterin!

| DrPedobear a răspuns:

Contacteaza-ma pentru consiliere personala; O

| vyolycy a răspuns:

Vai mama doamne...io la 12 ani inca ma jucam cu papusile si tu deja ti-ai inceput viata sexuala... fata draga nu crezi ca esti prea mik pentru asa ceva? stii macar cu se mananca sexu asta? au innebunii copii din ziua de azi

| Mihaic93 a răspuns:

O sa crapi.

| NDY a răspuns:

Devii usuratica!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne s-a dus lumea asta de tot SEX LA 12 ANI tu esti constienta?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce se intampla daca faci sex la 13
ani si ti-a venit menstruatia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga mea...nu stiu ce sa zic
si eu am 12 anibig grin si nu am facut-o inca...
dar daca ai folosit prezervativ nu e nicio problema...winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dumnezeule mare sex la 12 ani inseamna ca parinti nu au grija de tine deloc! deci daca ai facut-o de acum te ai distrus pe viata! du-te urgent la doctor ca morii daca o mai faci! chiar si cu prezervativ morii

| romulla a răspuns:

Incearca sa te tii departe de¨hobby¨ul asta pentru ca creeaza dependenta si nu vei fi privta cu ochi buni in comumnitatea ta.
Pacat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne sex la 12 anii chiar au inebunit kopiii astia ai gargauni la caplaughingrolling on the floor nu uteai sa mai astepti maxim pana la 16 ani ca sa fi mai dezvoltata ma rog laughingrolling on the floor doamnee ce minteee ai la 12 Buaaaaaaaaaaaaalaughing)rolling on the floordracu la 12 ani ma jucam cu pasarica in taranaalaughing

| XxAndreiMasterxX a răspuns:

Daca nu mai poti fa un anala sau un oralwinking