| NMihai a întrebat:

Ce se intampla intr-un salon de masaj erotic?
Ce ti se ofera la un masaj erotic(si nu ma gandesc la boli)?

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Se lasa cu sex uh ah eh ih

| RAY a răspuns:

Isi ofera un masaj banuiesc ca te masturbeaza

| corbulalbrosu a răspuns:

Absolut tot ce iti doresti/imaginezi cu o conditie si anume sa ai suficiente fonduri banesti pentru a plati toate serviciile sau perversiunile si fanteziile tale sexuale. Te asigur ca fetele iti vor satisface toate dorintele. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar cam fi cazul sa te gandesti la boli.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Te asigur ca domnisoarele care asigura serviciile "de specialitate" sunt "curate" deoarece trebuie/sunt obligate sa aiba verificarile medicale efectuate la zi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

"Teoretic" si parintii ta sunt ai tai. Asta pana la un test ADN din care afli ca tatal tau e negru in pofida ochior tai albastri si a tenului deschis.

"Domnisoarele" sunt obligate sa faca niste analize regulate, nu zilnice. Iar pentru ele regulate inseamna odata la cateva luni, in cele mai fericite cazuri, lunar. Daca tu crezi ca nu se pot imbolnavi avand contacte aproape zilnice, unele fara protectie, pentru ca banul e prea tentant, te poti risca oricand. Eu sunt fan al sexului fara prezervativ, sexul cu prezervativ nefiind sex, asa ca prefer sa suflu si in iaurt.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

In acest caz presupun ca nu ai nevoie nici de"masaj". De asemenea cel caruia ii este frica de apa va manca doar peste la conserva sau congelat. big grin

| OMFGConrad a răspuns:

Ţi-ai răspuns singur.