| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poate intampla daca iti faci laba in fiecare zi?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

O sa devi un dependent de masturbare si posibil cand esti cu o fata nu o sa fi in stare sa o satisfaci cum trebuie

11 răspunsuri:
| JonyM a răspuns:

Sa mori

| carbit10 a răspuns (pentru JonyM):

Sa mori tu ca asa e?laughing

| Alexandrel_Alex_1990 a răspuns:

Nu prea are ce :/

| Florineeeel a răspuns:

Mori! laughing)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru the2k):

Si dupa aceea, ii creste o panseluta.

| Felys a răspuns:

Nu devii deloc dependent, intotdeuna iti vei dorii sa ai langa tine o femeie indiferent de cate ori te masturbezi, masturbarea nu inlocuieste sexul cu o femeie

| thatchick69 a răspuns:

O sa iti ramana in erectie pentru totdeauna... iubitul meu a patit-o

| Boss_Alin_1989 a răspuns:

Faci
alzheimer's

Răspuns utilizator avertizat
| valid a răspuns:

Masturbarea de cele mai multe ori aduce la adictie si la ejaculare precoce in 90% din cazuri.te sfatuiesc sa renunti la obiceiul asta pur si simplu nu te mai gandi la sex.nu e usor dar nici imposibil mai tarziu o sa-ti dai seama ca am avut dreptate.