| emilinhooo a întrebat:

Ce senzatie va provoaca un sarut? Puteti raspunde?

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mie o senzatie de placere love struck de dragoste...recunosc ca nu am sarutat multe fete la viata mea ( vreo 6-7 ) dar cu fiecare care am avut ocazia a fost un momentu frumos happy

| bleakk a răspuns (pentru OnuOnulică):

6-7,ahamz.Tu cate vreai 20 ca sa fie multe? Nu am inteles acest "multe".

| OnuOnulică a răspuns (pentru bleakk):

Sunt alti la varsta mea care s-au sarutat de mai multe ori...

| grab a răspuns:

Senzatie de relaxare si de a te simti dorit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi da aaaariiipi

| Plushul a răspuns:

Depinde cat de mult iubesti persoana respectivawinking

| Adelin89 a răspuns:

Daca e o aventura, nu imi da decat ruj pe buze... Daca e fata care o ador, ma face sa ARD.

| emilinhooo explică:

Exact...persoana de care esti indragostita... poti exprima in cuvinte ce iti provoava? Fara generalizari de genu "imi da aariipi"