| anonim_4396 a întrebat:

Ce sfaturi imi puteti da?
Pana acum toti baietii se dadeau la mine si acum nu se mai intampla nimic iar toate prietenele mele au iubit...Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Iunona a răspuns:

Nu e un blestem sa fi burlaca. Bucura-te de timpul liber. Vei avea si tu prieten la un moment dat, nu trebuie neaparat sa cauti pe cineva. happy

9 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Poate i-ai indepartat pe toti, ca sa fii tu smechera in fata prietenelor tale ca ce poti tu face si ei au plecat unde au fost acceptati. iar tu ai ramas amanet. uite cat de simplu e

| Purec a răspuns:

Hahaha laughing cam nasol laughing o sa ramai fata batrana laughing

| neutrino a răspuns:

Roaga un prieten care este singur sa te ajute, nu poti sta asa solo, va rade gasca de tine!

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru neutrino):

Sincer eu nu cred ca ar trebui sa rogi un baiat fiindca ar fi o relatie doar ca e la moda nu si cu sentimente. si va fi ceva frumos big grin

| deliadily a răspuns (pentru neutrino):

Multumesc...dar nu e asa simplu!

| Xenya a răspuns:

Sa stai calma.O sa ai si tu o relatie atunci cand o sa fie cazul si o sa intalnesti baiatul potrivit.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

happy asteapta sa prinzi drag de un baiat si dupa daca esti mai intrazneata... fa-l sa te placa si o sa fiti impreuna baietii nu prea refuza. depinde si de ani happy Dar oricum doar un baiat nebun ar refuza o fata frumoasa intrazneata sociala ( deci daca te regasesti, nu vei sta singura prea mult timp ) big grin Bafta. incearca sa prinzi drag de un baiat!

| RexCuParuCret a răspuns:

Pai as spune ca ai avut sansa sa te urci in tren dar trenul e departe acum...
Astepti urmatoru tren.