| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce simti atunci cand vezi ca persoana ta iubita se aranjeaza in fata oglinzii pentru tine?

6 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Nu mai are farmec cand vezi ca se aranjeaza. E mai fain cand vezi ca apare aranjata.

| Sociopat a răspuns:

Nimic. E atragatoare si daca nu se aranjeaza

| corbulalbrosu a răspuns:

Nervi si disperare. Deoarece nu este excusa posibilitatea de a se prelungi mult prea mult asteptarea iar o cearta in acel moment pe aceasta tema este bine sa fie evitata. Prefer sa nu fiu de fata. happy

| Mussette a răspuns:

N-am prea avut sansa sa-l vad prea mult stand in oglinda, ca eu stateam mai mult si mai tot timpul. Oricum nu cred ca se aranja pentru mine, ci pentru a arata bine cand iesea pe usa. Ca il puteam vedea si inainte de a se aranja. laughing
Iar el stiu ca ori ma privea zicand ca arat bine si daca n-as sta atata. Dar stiu ca ii placea sa vada cum ma invart si ma agit pe la oglinda, ca mereu eram nemultumita. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nervi, pentru ca trebuie sa stau dupa ea.

Iar asta cu aranjatul pentru tine e vax. Daca asa ar fi stat lucrurile atunci femeile ar fi incercat sa arate cat mai atragator cand sunt acasa si sa nu le pese cum arata atunci cand ies pe strada, pentru ca ar dori sa fie atragatoare pentru parteneri. In schimb femeile incearca sa arate cat mai bine in rest si acasa te sperii de ele. Ce ne spune noua asta?

| alexandru1199 a răspuns:

Sinucide-te iti dau eu site de sinucidere rapide! https://angelscanfall.wordpress.com/2012/11/16/cum-sa-te-sinucizi-mai-usor/