| Lawliet14 a întrebat:

Ce spuneti, romantismul nu moare niciodata?

Răspuns Câştigător
| Diana76 a răspuns:

Având în vedere ce porcării mi-ai scris în privat.....numai romantic nu ești tu.

12 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Poate e nort dar dupa ceva bautura invie happy

| Drolja a răspuns:

Nu moare, mai este abolit se simbolism. Dar se reiterează.

| RAY a răspuns:

Romantismu lui peste, tu vezi multe telenovele cred, ce romantism exista in real life? interese atat da foarte/extrem de romantic lacrimez, romantismul moare cand ea da de unul cu banii mai multi sau el cand da peste una mai buna, asta e adevarul

| OnuOnulică a răspuns:

În mod normal nu, dar atâta timp cât nu îl mai foloseşti îşi pierde din valoare.

| neutrino a răspuns:

De murit nu are cum muri, chiar daca nu mai este la moda! Alergam dupa bani si alte foloase materiale cu viteza din ce in ce mai mare, dar tot vom lacrima, macar pe ascuns, dupa persoana pe care inima a ales-o, dar capul a refuzat-o!

| Doub a răspuns:

Daca e lasat sa moara, moare.

| Dendoris a răspuns:

E mort demult, acum suntem in neomodernism.

| LoveSleep a răspuns (pentru Dendoris):

Asta am vrut să zic și eu :]]

| Dendoris a răspuns (pentru LoveSleep):

^^

| bogdanForever a răspuns:

Dupa maxim 3 ani moare in orice relatiewinking

| JessieAnia a răspuns:

Depinde de persoane si de sentimente happy Daca nu sunt sentimente, moare. Dar, daca persoanele au sentimente reale, reciproce, atunci pot sa spun ca nu o sa moara. Pentru ca mereu gasesti de facut ceva ca sa impresionezi / recuceresti persoana iubita.

| public999 a răspuns:

Buna,
niciodata sa nu zici niciodata big grin
Depinde foarte mult de tine si de anturajul tau, de persoana/persoanele cu care esti tu romantic. Daca acea persoana cu care esti tu romantic, este catusi de putin romantica, atunci romantismul nu cred ca mai moare happy va trai vesnic big grin
Daca persoana de langa tine nu este romantica deloc, asta ar pune putin in pericol romantismul tau, dar nu cred ca moare de tot... poate este mai „redus" pana la urmatoarea persoana pe care o vei intalni happy