| VampireDeea144 a întrebat:

Ce stiluri de dans vor fii in seara asta la dansez pentru tine? repedeee! dau fundita la cel mai rapid raspunsss~!:X

Răspuns Câştigător
| cooldenisua19 a răspuns:

Folclor international si tema noapte fierbinte se trage la sorti funda?

3 răspunsuri:
| xCapsunica a răspuns:

Tema este noapte fierbinte:
Corina Caragea si Stefan: Passo Doble
Corina Bud si Edi: Salsa
Roxana Ionescu si Stefan: Mango
Cove :Reggae
Funda?

| Diana_6198 a răspuns:

Perechile concurente de la "Dansez pentru tine" vor dansa stilurile pe care le-au tras la sorţi în cea de-a doua ediţie din acest sezon, vineri seară, de la ora 20.30, la Pro TV.
http://protvi.ro/emisiuni/dansez-pentru-tine/

Sper ca te-am ajutat:*>:D

| Bixu a răspuns:

Pai...la inceput a zis noapte fierbinte dar va fi si un pic de folcor internationalbig grinbig grin. Funda?