| TonyScope a întrebat:

Ce subiecte de discutie nu fac fetele sa se plictiseasca? Dau funda cine a ajuta...

4 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Nu trebuie subiecte sa cauti subiecte sa vb cu o fata tootul vine de la sine, tu doar incearca sa ii aduci zambetul pe buze, faoo sa se simta bine!winking succes

| EnvyU a răspuns:

Nu am experienta cu fetele, dar am observat un lucru, cand am vorbit cu anumite fete nu se lega nimic, spuneam ceva, raspundeau si apoi gata se oprea discutia, iar cand am vorbit cu alte fete cu care ma intelegeam bine, puteam sa vorbim despre orice, ne legam propozitiile, deschideam subiecte fara sa ne dam seama, happy adica ce vreau sa zic este ca totul este o chimie, si trebuie sa gasesti fata cu care te potrivesti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa afli ce-i place. depinde ce o atrage pe ea. poate despre religie, muzica, film, poezie, animale, masini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baieti, iubire, dorinte, probleme in dragoste.