| Denny_9741 a întrebat:

Ce surpriza as putea sa-i fac prietenei mele la aniversarea de 1 an de cind ne intalnim, ajutor dau funtita!

5 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

O felicitare, o cutie cu bomboane si un album foto cu poze cu voi 2, sau o bratara instriptionata cu numele vostru si sa scrie si te iubesc.

| Adriana1019 a răspuns:

Cumpara-i o pereche de pantofi, un lantisor cu numele ei si un parfumwinking

| Tedoraaa a răspuns:

Cre ca cel mai bun este o surpriza, fa-o sa creada ca ai uitat iar apoi daruieste-i un buchet cu trandafiri si o fotografie inramata cu voi doi

| c76650531 a răspuns:

Un copil laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 an de cand va intalnitilaughing?
da tu ai calculat si de cate ori v-ati intalnit/sarutat/ati inceput relatia.

Cumpara ce stii ca-i place. Intreab-o care-i culoarea ei preferata. si incearca sa cumperi ceva care sa fie culoarea ei preferata, ia-i o floare care-i place, spune-i c-o iubesti... invit-o la o pizza in oras. Imbuibo cu pizza cu ton ^_^