| Ely1234567 a întrebat:

Ce te-a determinat sa spui Ea e aleasă? Fizicul? Caracterul? Inteligența? Chesti comune?

Răspuns Câştigător
| dZeeT a răspuns:

Nu mi s-a întâmplat dar de obicei când aleg sa intru intr-o relație o fac pentru ca persoana respectiva ma atrage atât fizic cât și mentalitate, caracter și chestiile pe care le avem in comun, însă sunt de părere ca de cele mai multe ori când îți striga numele sau pune mâna pe tine ar trebui sa transpiri, sa simți ca te topești sau ca ți se înmoaie genunchii
Eu personal asta simt de fiecare data când sunt cu el și chiar a rezistat relația mult

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Doar simți, nu te dermină nimic concret.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, este o întrebare interesaantă. Mi s-a pus această întrebare sub altă formă? Te-ai căsătorit din dragoste? Nu. Din interes? Nu. Dar atunci cum? Simplu? Cu aceea care m-a acceptat de soț și apoi a acceptat să continue să trăiască cu mine, la bine și la rău. Cum am ales-o? Prin eliminare. Le-am întrebat pe rând pe cele le cunoșteam și erau acceptabile, dacă vor asta. Le-am eliminat pe cele care m-au refuzat și am continuat căutarea pănă am fost acceptat de cineva. Fizicul, caracterul, inteligența, au contat prea puțin. Toate.

| Drimmero a răspuns:

Niciodata nu am spus ca ea e aleasa, stiind ca se va termina candva, profitand la maxim de moment.

Aleasa pana acum n-a existat, daca va exista voi face familie cu ea, o voi pastra. Cel mai probabil va fi un cumul a fizicului, a caracterului, a inteligentei si a naturaletei,, o combinatie care sa ma dea gata.

| Frank51 a răspuns:

Inca nu mi s-a intamplat. Dar as pune accent pe caracter, inteligenta, bun simt, la fizic ma multumesc cu basic, dar numai daca restul sunt maxed out laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Caracterul și inteligența.

| blackann a răspuns:

Toate combinate

| Paul754880338 a răspuns:

Compatibilitatea in cat mai multe aspecte ale vietii si flexibilitatea acolo unde parerile erau diferite.