| Lollipopy a întrebat:

Ce telefon imi recomandati?big grin dar nu prea scump frustrated

9 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Fix, neaparat cu fir.

| antonG a răspuns:

Oferta mai buna ca asta din link nu gasesti. E gratis.
http://www.ofergratuit.ro/images/anunturi_gratuite/imagini/319a.jpg

| BoBBy a răspuns:

Cel mai bun telefon, calitate - pret
Samsung galaxy Mini

| thefirstangel a răspuns:

Buna pai depinde ce fel de telefon preferi:
1) daca preferi tel d fitze.iti poti lua unul cu touchscreen(cele mai bune sunt cele Samsung sau cel Nokia 5800)
2)daca preferi un tel d care s te folosesti(sa vorbesti si s tina bateria iti recomand un Nokia mai simplutz asa gen Nokia 6700)
3)daca preferi un tel la care s asculti muzica ia-ti un Nokia express music.

funda?

sper ca te am ajutat
SFAT:nu te arunca s cumperi primul tel p care il vezi. uita-te la toate detaliile!

| AlexicăHD a răspuns:

Taceti ma cu telefoanele voastre am avut si cosmote din ala si LG kokie am avut si corby si s5230 si toate tin pana se strica am renuntat la figuri si am cumparat un Nokia 6303i camera de 3, 2 blit se aude tare poze faine+tine bateria pana pe la 8 zile daca nu vb exagerat si nu asc muzica ca toti cocalrii... eu unu til recomand+ e sanatos cade si nu moare big grin

| Fre3Style a răspuns:

Eu am un Samsung Corby II,, http://www.google.ro/......tp?/imgres

| puf1992 a răspuns:

HTC - wildfire smug misto telefonul da ai grija sa nu il spargi. mie mi dus ecranu da l-am schimbat laughing
bafta in cautare de telefon

| catanaandrei a răspuns:

Iti recomand un Nokia x6 8 gb memorie si tot ce vrei p el ii cam 10 milioane daca i bani...dar e super tare crede-ma am si eu 2 si n-am o problema cu ele

| CristianRadu a răspuns:

Daca vrei sa iti iei un telefon fooarte bun. Excelent dar care nu e de firma ia-ti un Cosmote Joy(Alcatel OT-806). Nu e nici prea scump (350 lei) dar ai cele mai tari si mai noi functii pentru un smartphone + tastatura qwerty. Se poate compara chiar si cu BlackBerry 8520. Bafta in gasirea telefonului perfect pentru tine.