| catalinutzaa13 a întrebat:

CE trebuie facut ca o femeie din zodia fecioara sa te ierte?!

Răspuns Câştigător
| JhgfdGirl a răspuns:

De ce pui in prim plan zodia? Nu conteaza ce scrie la Horoscop. pur si simplu trebuie sa analizezi situatia sa iti ceri scuze (de semnificat motivul ) si de remediatwinking

5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Stii tu ceva, ca fecioarele iarta greu! Dar totul depinde acum si de fecioara si de marimea greselii. Schimba-te, lasa timpul sa treaca si cel mai important indiferent de zodie, sa recunosti greseala si sa iti ceri scuze!

| Fatamuntilor a răspuns:

NU conteaza zodia! Cere-ti scuze, cu promisiunea de nu mai gresi!

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Tu chiar crezi ca merge asa? Du-te si cereti scuze si daca nu poti macar laso in pace!

| RobertFHC a răspuns:

Nu conteaza zodia, cereti pur si simplu scuze si incearca sa vorbesti cu ea si s-o intelegi thinking

| Zas a răspuns:

Ce trebuie facut in pul a mea si cu celelate din alte zodii