| NaturalLl a întrebat:

Ce trebuie sa fac cu o fata sa nu mai putem sa ne despartim niciodata? Dati-mi raspuns-uri va rog eu.

9 răspunsuri:
| AnemonaP a răspuns:

Buna.Nu ii poti impune tu asta, daca ea nu vrea asta.Trateaza-o cat poti tu de frumos, comporta-te foarte frumos cu ea, daca tii la ea.Amandoi decideti daca va despartiti sau nu, nu doar tu, sau ea.Nu poti face ceva sa nu va despartiti nciodata, poate doar sa o iubesti.

| vocea a răspuns:

Sa o faci sa te iubeasca doar atat

Răspuns utilizator avertizat
| NameHarris a răspuns:

Daca nai bani masina si casa fa un imprumut la Nutu camtaru si du-te la Melisa si Vanesa te rezolva elelaughingSi ata va fi pe vecilaughing

| unknøwn a răspuns:

O legi cu lantul de tine.

| BlackChocolate1 a răspuns:

Ia-o de nevasta sau omoar-o.Asa vei avea o asigurare.

| corhaz a răspuns:

Daca aveti sub 20 de ani nici nu visa la asa ceva ca ramaneti mereu. numai exista relatii stabile dupa 25 dapi la 20 sau 15 cat aveti

| Wukii a răspuns:

Fă-o să te iubească happy.

| methodmen a răspuns:

Sa reusesti sa o faci sa se simta speciala pe cat posibil in fiecare zi.
Traieste viata impreuna cu ea prin lucrurile marunte.
Practic nu exista o formula sau o reteta care sa garanteze ceea ce ceri tu dar poti incerca.