| anonim_4396 a întrebat:

Ce v-ar putea face sa renuntati la persoana pe care o iubiti si care va iubeste?

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Las sa se adune mai multe in timp.Si cand incep sa le zic pe toate, nu ma mai opresc.De fapt, cred ca as renunta destul de usor la el, dar prefer sa renunte el la mine ca sa nu ma simt vinovata ca i-am dat papuciilaughing

| Ririru a răspuns:

Daca m`ar insela. Cu singuranta. Cel putin asa cred.

| Derye a răspuns:

Sanatatea.

| clauss a răspuns:

Pentru anonim, nu mai are rost sa continuati, daca relatia scartie si au aparut si bataia, renuntati acum

| Maduliciu a răspuns:

Sa ma insele, inseamna ca nu si mai are rost relatia si cauta altceva, nu cred in chestiile cu aventuri de o noapte si etc...

| Georgix a răspuns:

As renunta la el daca m-ar insela, daca ar indrazni sa ma loveasca, daca mi-ar vorbi urat...chair daca l-as iubi un astfel de baiat nu merita dragostea mea.

pupici :*

| Ros3Blu3 a răspuns:

Nimic nu poate sa ma faca sa renunt la el! Prefer sa mor daca nu il am pe el happy

| raul_7584 a răspuns:

Sa gasesc o alta fata mai frumoasa ca relatia nu mai merge nu mai vrea sa iasa seara in parc si nici la un suc si problema e ca nu face nimic toata ziua si eu merg la munca si ea zice ca e obosita si eu chiar daca is obosit incerc sa o scot afara seara cand vin de la munca sa mearga relatia si ea deja ma mai si respinge cand vreau sa o sarut si sa facem dragoste deja nu mai stiu ce sa fac ajutati-ma plsss.

| selenasel a răspuns:

Nu stiu cred sa iasa cu alta fata si nici daca sar pune la picioarele mele nu las erta sau sa-i zic un secret foarte important si sal zica tuturor celor din clasa ca in clasa a 10 a sunt cam rai copii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa ma loveasca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot spune ca relatia mea de 3 ani si 5 luni s-a terminat azi. Ma doare ingrozitor, insa sper sa am puterea sa nu ii cedez din nou ca alte dati. Il iubesc! Il iubesc enorm, insa m-a lovite, nu o data, ci de vreo 3 ori...ne certam de vreo 2 ani din nimiuri, nu mai avem vietile noastre, tot ce facem facem impreuna, daca trebuie sa mearga unul undeva urmeaza o certa monstru.De vreo luna la ultimele certuri l-am palmuit pentru ca m-a jignit ingrozitor si mai ales extrem de dureros iar eu l-am palmuit! Apoi el a dat cu pumnul in piciorul meu si m-a impins cu picioarele. Mi-a facut o vanataie de toata frumusetea.Ne-am impacat pana la urma. Dar acum, ultima data (acelasi scenariu) mi-a dat cu pumnul si in brat si in piept si in picior(tot dupa ce l-am palmuit eu in urma jignirilor lui). Dupa asta am mai fost impreuna vreo 3 zile, perioada de timp in care imi tot venea in minte usurinta cu care el m-a lovit cu pumnul si i-am spus ca nu mai vreau viata asta, ca nu mai sunt fericita. M-a acuzat ca nu-l iubesc, ca nu sunt in stare sa fac sacrificii pentru el. I-am zis ca nu are nici o legatura cu iubirea.Ma intelege cineva, ma poate sfatui? Il iubesc si nu imi pot imagina viata fara el( EL asa cum era cand m-am indragostit de el, nu el cel de acum) ma doare ingrozitor gestul lui.(precizez ca stie sa faca gesturi romantice si sa ma fac sa ma simt iubita, dar eu simt ca nu il voi ierta niciodata pentru gesturile acelea) Cum as putea sa trec peste suferinta asta, sa nu ii cedez din nou cand vine plange si isi cere iertare, imi promite ca nu se va mai intampla? Nu mai pot asa! Poate veti zice ca sunt o proasta ca merit asta, dar am si eu un suflet, care este spulberat acum...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa ma loveasca, sa isi bata joc de mine, sa ma ia peste picior, sa bea, sa ma injure.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimeni si nimic

| bobo2108 a răspuns:

Pai.nu stiu.cred ca daca m-ar insela. dar poate ca as trece si peste asta. day dreaming