| Urifjdbzodhdod a întrebat:

Ce va place voua la un baiat?
Cum sa își dea seama ca il placeti?
Ce semnale dau fetele, ce indicii dau ca sa își dea sama un baiat ca o fata il place?
Special pt fete!
Raspundeti la toate intrebarile!
Mulțumesc! Dau funda pt fel mai bun răspuns!

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La un baiat mi-a placut intotdeauna sa fie inteligent, politicos, respectuos, calm, bland.

Oricine isi da seama cand este placut de altcineva, cand persoana respetiva ii zambeste!

Fetele cand plac un baiat ii zambesc si se uita la el, intr-o maniera frumoasa!

| UnBroken2016 a răspuns:

Daca stai sa fi atent la "indiciile" fetelor, mori singur. Sunt fete care zambesc, flirteaza cu toata lumea. Daca asta inseamna sa ii arati unui baiat ca il placi, nu ma mai mir ca toti prostii cred ca o fata ii simpatizeaza chiar daca asa e modul ei de a fi, nu ca il place pe el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum sa faci un băiat sa isi deie seama fara sa spui, noi nu suntem fete deci nu stim ce draci sunt cu indiciile voastre, daca nu ii spui unui băiat ca il placi, fara un sărut pe gura CEL PUTIN, nu isi va da seama ca il placi.

| ambicio a răspuns:

1. Comportamentul său, vocabularul și aspectul
2. Priviri dulci, zâmbete, obraji roșii, tachinează
3. Am răspuns la 2

| Lorena7712 a răspuns:

In primul rand comportamentul. Nu e greu de dat seama cand cineva te simpatizeaza oricat de putin. Fetele flirteaza mult cand le place de cineva. zambesc mai tot timpul cand baiatul acela este pe langa ele. Desi incearca sa se comporte natural, nu prea le iese.

Sincer mie la un baiat imi place mult comportamentul, adica cum vorbeste cu mine, cum ma trateaza si asa mai departe. Imi place daca e grijuliu, sincer si fidel. Ca si aspect fizic nu am o anumita parte care sa ma determine sa il plac sau sa aiba un rol important. happy

| MarianaNiculescu a răspuns:

1. Comportamentul, inteligent, politicos, calm, bland si cum arata laughing
2. Deci in mai multe cazuri fetele isi ''arunca'' privirea in jos cand vad baiatul de care s-au indragostit laughing

| Biu009 a răspuns:

Legat de aspect: Imi place sa fie inalt, brunet, lucrat la sala.(da stiu sunt superficiala)
Legat de caracter: Sa fie amuzant si inteligent.
De obicei, ca sa isi dea seama ca il plac, pur si simplu ii zambesc si flirtez cu el, bat apropouri in gluma.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Biu009):

Esti pe naiba superficiala. Restul care mananca rahat cu " sufletul conteaza " sunt stai tu linistita.