| spad3r a întrebat:

Ce ziceti sa fac in timpul liber, ma refer un sport sau ceva, sunt din TArgoviste si nu stiu daca undeva se praktica MAGIA sau ***Iluzionismul*** daca stiit din Targoviste depsre magie imi ziceti dar vreau sa stiu, un sport sau ceva? plz raspunsuri (scuze de categorie am vaz dupa)

2 răspunsuri:
| mada1 a răspuns:

Nu sunt din targoviste ...sincer ti-as recomanda sa faci innot.eu fac acest sport si ma simt super. si ma gandesc serios sa continui. si sa fac inot de performanta. dar e mult de munca.

| alexxv a răspuns:

Sporturi sunt mai multe acum depinde ce iti place, uite de exemplu mie imi place bascket tie nu stiu. Poti face fotbal, handbal etc.
si in legatura cu magia ar fi tare dar nu stiu prin targoviste nu sunt de acolo.

Salut sper ca te-am ajutat!