| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Cea mai stupida intrebare:
Care stie cum ma cheama si de unde sunt are fundita. rolling on the floor)
Aaa, si cum il cheama pe baiatul de care imi placebig grin
Scuze pentru categorie.tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paaaai, te cheama Alice (ca pe minelove struck) si esti din Mangalia, dar nu stiu cum il cheama pe baiatu` big grin

6 răspunsuri:
| Daysukki a răspuns:

Pe tine creca te cheama Leana si locuiesti in comuna Mori de foame, si pe ala il cheama Mircea laughing bine acu nu te supara dar ma prostesc si eu. Sarbatori fericite, si mai bine pune si tu intrebare de oameni normali.(nu ca eu as fi altfel)laughing

| Bloodlines a răspuns:

Nu stiu thinking!
Nu citesc gandurile!hee hee
Un an nou fericit!kiss

| diia_3959 a răspuns:

PAI
te numesti/ti se zice skillz
esti din Romania
baiatul care iti place se cheama : el nu se poate chema pe el. deci, logic tongue
~~~funda?smug

| ღjust meღ a răspuns:

Da vedem daca am noroc...
esti din... Iasi, te cheama thinking Alexandra si iti place de thinking Andrei?
rolling on the floor
cum e?

| Mafy_9646 a răspuns:

Erau 2 untrebari retorice.
Care iti e numele ca-mi scapa?
De unde esti ca uit mereu?

Macar bine ca recunosti ca e stupida.

| Ann95 a răspuns:

Ok, o iau si eu la nimereala :] te cheama Andreea si esti din Bucuresti si iti place de Robert. Am nimerit? rolling on the floor