| DeniiLov3 a întrebat:

Ceaaw:X
Am nevoie de niste sfaturi :*
Poi ...De 3 zile m-am mutat la alta scoala. Acolo mi-am facut prieteni noi, cunostinte, etc.
Dar... Faza e ca m-am indragostit de un baiat de la mine din scoala happy
E foarte frumos si asa de treaba mi se pare:X
Doar ca nu ne salutam si nu ne bagam in seama...
Nu stiu cum sa fac eu primul pas sau cum sa aflu daca ma place.
E cam indiferent. Dar mereu se plimba pe langa mine.Cand ma uit la el se uita si el la mine.
Nu stiu poate ca nu ma place e doar curiossad
Dati-mi va rog un sfar :X
Cum sa fac eu primul pas? Cum sa stiu daca ma place?
Fundaaa :X

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Te prezinti.sunt cutare! Apoi te descurci!

| smile a răspuns:

Buna! In primul rand incearca sa comunici cu el sa vezi cum se comporta cu tine, cum iti vorbeste etc.Intai de totate incerca sa il cunosti mai bine. Nu face primul pas.Asteapta si afla cat mai multe lucruri despre el dar primul pas pe care sa il faci este sa ii ceri numarul de tel sau id de mess daca nu incerca sa ii spui buna cand il vezi sa il intrebi ce face etc.succes.fundita?happy

| DeniiLov3 explică:

Anonim draga happy
Arata-i tu lu` bunikata un sfarc happy
O sa fie tare fericita laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata-i un sfarc, functioneaza garantat

| anonimus_9412 a răspuns:

Am exact aceeasi problema
crying